tako.com.pl
Kupuj szybko bez rejestracji  

Montaż monitora na ścianie

Strona główna  »  Artykuły  »  Montaż monitora na ścianie


Montaż monitora na ścianie
Jedną z najciekawszych propozycji rynku na montaż monitora na ścianie w domu czy biurze, jest wyjątkowej jakości uchwyt z pełną regulacją WALL1125 Vogels. Proponowany produkt pasuje zarówno do monitorów, jak i średniej wielkości telewizorów z ekranami LCD, LED i Plazma. Dzięki uniwersalnej konstrukcji może współpracować z telewizorami różnych producentów.

Łatwe dopasowanie uchwytu WALL1125 Vogels do posiadanego modelu telewizora, umożliwiają otwory montażowe w standardzie VESA – maksymalnie 200 x 200 mm. Oznacza to, że uchwyt uchwytno-obrotowy z serii WALL1125 możemy wykorzystać do bezpiecznego ściennego montażu ekranów o przekątnej od 19 do 32 cali (48 – 81 cm).

Dzięki odpowiednio przemyślanej konstrukcji uchwyt do monitora WALL 1125 umożliwia odpowiednie dostosowanie mocowanego ekranu zarówno do kierunku, jak i wysokości wzroku widza – regulacja obrotu (120°) i pochylenia (10°). Dodatkowo prezentowany uchwyt posiada specjalne ramię, dzięki któremu możemy w łatwy sposób zmieniać odległość ekranu od ściany (od 57 do 240 mm). Warto także wspomnieć, że uchwyt TV WALL1125 Vogels posiada dożywotnią gwarancję producenta.