tako.com.pl
Kupuj szybko bez rejestracji  

Artykuły

Strona główna  »  Artykuły


Montaż monitora wysoko na ścianie wymaga zastosowania uchwytu do monitora, który będzie pozwalał na jego odpowiednie dostosowanie do wysokości wzorku użytkownika. Takimi uchwytami są uchwyty z regulacją pochylenia ekranu mocowanego monitora, a doskonałym przykładem takiego produktu jest solidny uchwyt ścienny LC-U2R 42C.
Jeśli poszukujesz uniwersalnego uchwyty TV charakteryzującego się najwyższą jakością wykonania, to najnowszy uchwyt TV Vivanco w wersji WM8045 (34892) może być produktem, który sprosta Twoim oczekiwaniom. Proponowany uchwyt ścienny do telewizorów wykonano z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu nie tylko zapewnia bezpieczny montaż dla płaskich telewizorów o wadze do 45 kg, ale także doskonale komponuje się z wystrojem każdego wnętrza.
Stojak biurkowy do monitora to najlepszy sposób na montaż ekranu LCD/LED w sytuacji gdy dużo czasu spędzamy przed komputerem. Uchwyty monitorowe tego typu są powszechnie wykorzystywane przez grafików komputerowych, dziennikarzy, pracowników biurowych oraz graczy komputerowych. W sprzedaży dostępnych jest wiele uchwytów tego typu jednak w naszej opinii jedną z ciekawszych jest uchwyt do biurka LC-UB 123 PRO.
Montaż ścienny telewizora w systemie kina domowego najlepiej przeprowadzić w oparciu o wieszak telewizyjny ścienny z pełną regulacją pozycji ekranu telewizora. Tylko takie uchwyty do telewizorów, są w stanie zapewnić optymalne warunki do oglądania filmów i telewizji. W ofercie handlowej dostępnych jest wiele wysokiej jakości uchwytów TV, jednak w naszej opinii na szczególne słowa uznania zasługuje nowy uchwyt telewizyjny LC-U9R2 55.
Z przyjemnością prezentujemy uniwersalny uchwyt do projektora LC-P1 650, który dzięki odpowiednio przemyślanej konstrukcji jest w stanie sprostać wymaganiom szerokiego grona odbiorców. Podstawową zaletą mocowania sufitowego LC-P1 650 jest regulowany rozstaw otworów montażowych, dzięki czemu może ono być stosowane do instalacji wideoprojektorów z czterema otworami montażowymi o średnicy od 180 do 315 mm lub rozstawie VESA 100 x 100 mm.
Z myślą o wszystkich, którzy chcą zainstalować na ścianie duży, płaski telewizor LCD/LED/Plazma firma Vogels stworzyła uniwersalny uchwyt TV z serii W52080, który dzięki ekskluzywnemu wyglądowi oraz odpowiednio przemyślanej konstrukcji jest w stanie spełnić oczekiwania wszystkich użytkowników. Uchwyt do telewizorów Vogels z serii W52080 jest szczególnie polecany do zastosowania w miejscach, w których konieczne jest optymalne dopasowanie położenia ekranu do kierunku, wysokości oraz odległości wzorku widza.
Regulowane uchwyty do telewizorów LCD/LED/Plazma to najbardziej funkcjonalne mocowania ścienne, dzięki którym z łatwością dostosowujemy zamocowany na ścianie ekran telewizora do własnych potrzeb. W ostatnich tygodniach jedną z ciekawszych nowości w tym sektorze przedstawiła firma Vivanco, a jest nią uniwersalny uchwyt ścienny Vivanco MA4750 (33394).
Jeżeli chcemy aby telewizor LED znajdował się w bardzo małej odległości od ściany, jego instalacja powinna być zrealizowana w oparciu o uchwyt TV bez regulacji. Dlaczego? Uchwyty telewizyjne bez możliwości regulacji kąta pochylenia i obrotu mocowanego telewizora, charakteryzują się bowiem bardzo płaską konstrukcję, dzięki czemu możliwy jest montaż TV LED w bardzo małej odległości od ściany.
Stworzony specjalnie na potrzeby grafików komputerowych, programistów i wszelkiego rodzaju analityków, uchwyt biurkowy do 2 monitorów LCD/LED LC-UB 227 Elegant pozwoli Ci na stworzenie odpowiednich warunków pracy oraz umożliwi utrzymanie porządku na stanowisku pracy. Uchwyt biurkowy LC-UB 227 Elegant jest produktem uniwersalnym, który z łatwością dopasujemy do monitorów LCD/LED większości producentów.
Uchwyt TV ścienny LC-U7S 3260 pozwala na samodzielny, ścienny montaż średnich i dużych telewizorów z płaskimi ekranami LCD, LED, Plazma. Dzięki wbudowanej poziomicy, samodzielny montaż wieszaka TV LC-U7S 3260 jest niezwykle prosty i nie wymaga doświadczenia w tego typu pracach monterskich.
LC-U7R1 3260 to uniwersalny uchwyt z pełną regulacją (uchylno-obrotowy) do telewizorów LCD, LED i Plazma, który doskonale łączy wysoką estetykę wykonania z podwyższoną funkcjonalnością i łatwym montażem. Ponadto, jego konstrukcja została odpowiednio przystosowana do stylistyki większości płaskich telewizorów dostępnych w sprzedaży, dzięki czemu wieszak TV w wersji LC-U7R1 3260 doskonale sprawdza się w wymagających systemach kina domowego.
Prezentujemy łatwy w montażu uchwyt do mocowania TV Vogels WALL 1105, który na tle podobnych rozwiązań wyróżnia się za sprawą najwyższej jakości wykonania oraz wyjątkowo przystępnej ceny. Uchwyt do montażu telewizora WALL1105 został odpowiednio przystosowany do współpracy z telewizorami i monitorami różnych producentów. Łatwe dopasowanie uchwytu do konkretnego modelu telewizora zapewniają otwory montażowe w standardzie VESA (maksymalnie 200 x 200 mm), które pozwalają na montaż praktycznie każdego monitora i telewizora wyposażonego w ekran o przekątnej od 19 do 32 cali.
Przedstawiamy funkcjonalny, estetyczny i solidnie wykonany uchwyt ścienny do monitora LCD, który rewelacyjnie współpracuje większością płaskich ekranów o przekątnej od 10 do 32 cali - możliwa współpraca z małymi telewizorami LCD/ LED/ Plazma. Uchwyt monitorowy WM 3220 33393 Vivanco bez problemu dopasujemy do posiadanego modelu monitora.
Prezentujemy stały uchwyt ścienny do montażu telewizorów LCD/LED/Plazma, który charakteryzuje się uniwersalną konstrukcją oraz bardzo przystępną ceną. Uchwyt TV Vivanco wersji WF8065 (33387) idealnie nadaje się do montażu dużych i ciężkich telewizorów. Ze względu na swoje parametry techniczne doskonale sprawdza się w systemach kina domowego i instalacjach AV.
Z myślą o bezpiecznym i wygodnym montażu średniej wielkości telewizorów LCD, LED i Plazma, firma Vivanco wprowadziła do swojej oferty nowy uchwyt TV bez regulacji w wersji WF 4035 33385, który wyróżnia się bardzo korzystnym stosunkiem jakości do ceny. Uchwyt telewizyjny WF4035 Vivanco jest produktem uniwersalnym, dzięki czemu nadaje się do montażu telewizorów różnych producentów.
Łatwy w montażu, niedrogi i wyjątkowo wytrzymały uchwyt telewizyjny WT5550 33390 Vivanco to produkt, który pozwoli Ci na bezpieczne zamocowanie telewizora na ścianie. Uchwyt do telewizorów WT 5550 charakteryzuje się doskonałym stosunkiem jakości do ceny, natomiast dzięki uniwersalnej konstrukcji może współpracować z telewizorami różnych producentów.
CP-LIFT 46 VIZ-ART to uniwersalna winda sufitowa do płaskich telewizorów LCD, LED i Plazma, która dzięki możliwości montażu telewizora poziomo pod sufitem, unowocześni każde wymagające wnętrze. Winda do TV CP-LIFT 46 VIZ-ART jest szczególnie polecana w sytuacjach, gdy chcemy telewizora zawiesić pod sufitem, jednocześnie zapewniając możliwość jego schowania. Z tego też względu winda do telewizorów LCD CP-LIFT 46 doskonale nadaje się do zastosowania we wnętrzach o stylowym, minimalistycznym lub zabytkowym wystroju.
Prezentujemy jeden z najlepszych sposobów na aranżację zabytkowych wnętrz, w których chcemy ukryć obecność nowoczesnych urządzeń. Jest nim uniwersalna winda do płaskich telewizorów F-LIFT 46 VIZ-ART, która dzięki odpowiednio przemyślanej konstrukcji może współpracować z telewizorami LCD/LED/Plazma różnych producentów.


Poszukujesz sposobu na montaż projektora w meblu lub stole? Oczekujesz wysokiej jakości wykonania oraz łatwej i szybkiej instalacji? Jeśli tak to winda stołowa do projektora UP-LIFT VIZ-ART jest rozwiązaniem, które z całą pewnością sprosta Twoim wymaganiom. Dzięki odpowiednio przemyślanej konstrukcji windę do projektorów UP-LIFT z łatwością zainstalujemy w dowolnej szafce, podłodze lub stole. Oczywiście miejsc montażu omawianego produktu może być znacznie więcej, a liczba sposobów zastosowania zależy jedynie od wyobraźni użytkownika.
Poszukujesz eleganckiego, funkcjonalnego i wygodnego w obsłudze uchwytu ściennego z pełną regulacją do płaskich telewizorów LCD, LED, Plazma? Jeśli tak to najnowszy produkt firmy Vogels w postaci uchwytu TV EFW 6445 PLUS z całą pewnością spełni Twoje oczekiwania.
Przedstawiamy profesjonalny uchwyt obrotowy Vogels Physix PHW300M, charakteryzujący się wysoką estetyką wykonania (bardzo dobrze komponuje się z wnętrzami o nowoczesnym wystroju), łatwym i szybkim montażem oraz dożywotnią gwarancją producenta. Uchwyt ścienny do TV Vogels Physix w wersji PHW 300M został odpowiednio przystosowany do współpracy ze średniej wielkości ekranami różnych producentów.
Niedrogi, funkcjonalny i niezawodny uchwyt ścienny Vogels Physix PHW100XL to jedna z lepszych propozycji na ścienną instalację płaskich telewizorów LCD, LED i Plazma o największych gabarytach. Dzięki uniwersalnej konstrukcji z łatwością dopasujemy uchwyt PHW 100XL do telewizora, który chcemy zamontować na ścianie.
Jeśli chcemy zamontować na ścianie monitor lub nieduży telewizor LCD/LED/Plazma, i jednocześnie mieć możliwość jego odpowiedniego dopasowania do kierunku, wysokości i odległości naszego wzroku, to uchwyt ścienny PHW300S Physix Vogels będzie doskonałym rozwiązaniem. Proponowany uchwyt do monitorów i małych telewizorów charakteryzuje się estetycznym wykonaniem, solidną konstrukcją oraz możliwością łatwego dopasowania do konkretnego modelu telewizora/ monitora (uniwersalne otwory montażowe w standardzie VESA – maksymalnie 200 x 200 mm).
EFW8425 Motion+ firmy Vogels to wyjątkowej jakości uchwyt do płaskich telewizorów LCD, LED i Plazma, który charakteryzuje się bezpieczną, odporną na wstrząsy konstrukcją oraz estetycznym wykonaniem, będącym w stanie sprostać oczekiwaniom każdego użytkownika. Uchwyt do montażu ściennego telewizorów EFW 8425 został odpowiednio dostosowany do współpracy z telewizorami, posiadającymi ekran o przekątnej powyżej 40 cali i ważących do 70 kg.
THIN 355 RC Vogels to najwyższej jakości uchwyty LED TV, które dzięki zastosowanym rozwiązaniom spełnią oczekiwania każdego, nawet najbardziej wymagającego użytkownika systemów kina domowego. Dzięki odpowiedniej konstrukcji, uchwyty do TV LED THIN355 RC zapewniają maksymalny komfort oglądania telewizji oraz pozwalają na odpowiednie dopasowanie położenia ekranu telewizora do potrzeb użytkownika.

Dzięki uchwytowi TV WALL 1345 Vogels montaż telewizora LCD/ LED na ścianie jest wyjątkowo prostu. Ponadto, po zamontowaniu telewizora na uchwycie WALL1345 możemy odpowiednio dopasować jego położenie do kierunku, wysokości oraz odległości naszego wzroku, co pozwala na uzyskanie maksymalnego komfortu oglądania.
Uchwyt regulowany EFW8245 Vogels to najwyższej klasy akcesorium montażowe do płaskich telewizorów, które ze względu na swoją konstrukcję oraz zastosowane rozwiązania, doskonale nadaje się do ściennej instalacji średniej wielkości telewizorów LCD, LED i Plazma. Na wyposażeniu uchwytu EFW 8245 Vogels znajdziemy kilka ciekawych rozwiązań, które nie tylko zapewniają wysoki komfort użytkowania zawieszonego na ścianie ekranu, ale także gwarantują optymalne jego zabezpieczenie przed upadkiem na ziemię i uszkodzeniem.
Uchwyty do telewizorów powinny umożliwiać maksymalną swobodę w regulacji zamocowanego na ścianie ekranu. Jednym z takich produktów jest uniwersalny uchwyt ścienny do TV Vogels z serii WALL 1225, który dzięki najwyższej estetyce wykonania oraz wysokiej funkcjonalności, spełni oczekiwania każdego, nawet najbardziej wymagającego użytkownika.
Wieszak do TV LED EFW8405 to profesjonalne rozwiązanie, przy pomocy którego możemy sprawić, że zawieszony na ścianie telewizor LED będzie wyglądał jak prawdziwy obraz. Jest to możliwe dzięki bardzo niskiemu profilowi uchwytu TV EFW 8405 Vogels, który pozwala na zamocowanie ekranu w odległości zaledwie 20 mm od ściany.
WALL 1125 Vogels to niezwykle estetyczny, funkcjonalny i bezpieczny uchwyt do płaskich telewizorów LCD, LED i Plazma, który został odpowiednio przystosowany do współpracy ze średniej wielkości ekranami różnych producentów.  Ze względu na otwory montażowe w standardzie VESA (maksymalnie 200 x 200 mm), uchwyt do TV  WALL1125 Vogels idealnie sprawdza się podczas montażu ściennego ekranów o przekątnej od 19 do 32 cali (48 – 81 cm).
Przedstawiamy rewelacyjnych uchwyt do monitora VFW 426 Vogels, który charakteryzuje się doskonałym wykończeniem, wysoką funkcjonalnością oraz maksymalnym poziomem bezpieczeństwa dla montowanych przy jego pomocy monitorów. Dzięki swojej uniwersalnej konstrukcji, uchwyt ścienny VFW426 może również współpracować z małymi telewizorami LCD, LED i Plazma.
VFW 332 Vogels to profesjonalny uchwyt do montażu TV, który pozwala na bezpieczny ścienny montaż średniej wielkości telewizorów z ekranami LCD, LED i Plazma. Prezentowany produkt stworzono z myślą o wymagających użytkownikach, którzy w sposób optymalny chcą dopasować zawieszony ekran do wysokości i kierunku swojego wzroku.
Płaski uchwyt ścienny EFW 8305 Vogels to rozwiązanie, które pozwala na zamocowanie telewizora LCD, LED lub Plazma w bardzo małej odległości od ściany. W przypadku modelu EFW8305 ekran można zamontować w odległości zaledwie 20 mm od ściany.
Uchwyty uchylno-obrotowe do płaskich telewizorów LCD, LED i Plazma to rozwiązanie, które zapewnia dużą swobodę w regulacji zamocowanego telewizora. Przykładem takiego rozwiązania jest uchwyt ścienny VFW 326 firmy Vogels, który charakteryzuje się doskonałym stosunkiem jakości do ceny oraz umożliwia odpowiednie dopasowanie ekranu do wysokości i kierunku wzroku użytkownika. Zapewnia to maksymalny komfort oglądania telewizji.
Uniwersalny uchwyt do monitora VFW130 Vogels to produkt, który wyróżnia się doskonałym stosunkiem jakości do ceny. Dzięki odpowiednio przemyślanej konstrukcji, uchwyt ścienny VFW 130 umożliwia bezpieczny, ścienny montaż monitorów i małych telewizorów różnych producentów.
Montaż monitora na ścianie wymaga zastosowania uchwytu o odpowiednim rozstawie otworów montażowych. Wybór produktów tego typu jest bardzo duży, jednak jednym z ciekawszych rozwiązań jest uchwyt stały do monitorów EFW8105 Vogels, który pozwala na montaż monitora w odległości zaledwie 20 mm od powierzchni ściany.
Uchwyty bez regulacji VFW030 Vogels służące do montażu ściennego monitorów i małych telewizorów LCD, pozwalają na montaż ekranu w odległości zaledwie 26 mm od ściany. Jest to możliwe dzięki niskiemu profilowi uchwytu. Kolejną zaletą uchwytów stałych VFW 030 Vogels jest możliwość współpracy z monitorami i telewizorami różnych producentów – uniwersalny rozstaw otworów montażowych w standardzie VESA 75x75 i 100x100.
Prezentujemy najwyższej klasy uchwyty samochodowe GSM typu M, które charakteryzują się niezwykle nowoczesnym wzornictwem, wysokim poziomem wykonania oraz uniwersalną konstrukcją, która zapewnia bardzo łatwe dopasowanie uchwytu do konkretnego modelu telefonu. Ze względu na szeroki rozstaw ramion, uchwyt GSM typu M doskonale nadaje się do współpracy z telefonami typu Apple iPhone, Samsung Galaxy, Nokia Lumia czy Sony Ericsson Xperia. Ramiona uchwytu mogą być regulowane w zakresie od 105 do 145 mm. Dzięki odpowiednio przemyślanej konstrukcji, idealnie pasuje do kształtu każdego telefonu.
Prezentujemy Państwu uniwersalny uchwyt samochodowy na telefon LC-T15, mocowany do przedniej szyby samochodu za pomocą silnej silikonowej przyssawki o dużej średnicy. Dzięki uniwersalnej konstrukcji uchwyt GSM LC-T15 nie tylko pasuje do telefonów komórkowych różnych producentów, ale także do innych urządzeń mobilnych w postaci nawigacji samochodowej GPS czy urządzeń PDA.
Uchwyty samochodowe do telefonów komórkowych pozwalają na wygodne i co ważniejsze bezpieczne korzystanie z telefonu komórkowego podczas jazdy samochodem. Duży wybór produktów tego typu, sprawia że każdy kierowca znajdzie produkt, który w 100% sprosta jego oczekiwaniom. Ciekawą propozycją na montaż klasycznych telefonów komórkowych GSM jest uchwyt typu G, który dzięki odpowiednio przemyślanej konstrukcji w łatwy sposób dopasujemy do konkretnego modelu telefonu.
Uchwyty do TV LED podobnie jak uchwyty do telewizorów LCD i Plazma najprościej można podzielić, ze względu na możliwość regulacji zamocowanego przy ich pomocy telewizora. Biorąc pod uwagę to kryterium możemy wyróżnić następujące rodzaje: uchwyty stałe bez możliwości regulacji, uchwyty uchylne z regulacją pochylenia, uchwyty obrotowe z regulacją kąta obrotu oraz uchwyty z pełną regulacją. Zaletą stałych uchwytów do TV LED jest możliwość ich montażu w minimalnej odległości od powierzchni ściany.
Prezentujemy najwyższej jakości uchwyty do telewizorów LED Vogels z serii THIN 315, które zostały opracowane zgodnie z najnowszymi badaniami rynku, z których jednoznacznie wynika, że konsumenci oczekują prawie niewidocznych uchwytów. Za sprawą ultra płaskiej konstrukcji, uchwyty do TV LED Vogels THIN 315 sprawiają, że zamocowany na ścianie telewizor wygląda jak prawdziwy obraz.
Vivanco to jedna z największych firm zajmujących się produkcją uniwersalnych uchwytów do projektorów multimedialnych, telewizorów oraz systemów nagłośnieniowych. Wszystkie uchwyty do projektorów multimedialnych Vivanco cechują się najwyższą estetyką wykonania, solidną konstrukcją oraz podwyższoną funkcjonalnością, dzięki której w łatwy sposób możemy przystosować mocowany wideoprojektor do indywidualnych potrzeb użytkownika.
Firma Vivanco, zaprezentowała nowy uchwyt do monitora MA2615 30669 TITAN 2, który dzięki dwuramiennej konstrukcji, zapewnia maksymalną swobodę w regulacji zamontowanego monitora. Ze względu na swoje właściwości użytkowe, uchwyt do monitorów MA2615 30669 idealnie sprawdza się w zastosowaniach domowych i biurowych.
Jaki najlepiej wybrać uchwyt umożliwiający bezpieczny montaż TV na ścianie? Najlepszym rozwiązaniem, który pozwala na późniejszą regulację obrotu i pochylenia zamontowanego telewizora, jest uchwyt uchylno-obrotowy. Uchwyty tego typu są nieco droższe od tych bez regulacji, jednak w ich przypadku komfort korzystania z zamocowanego ekranu jest znacznie wyższy.
MS3735 30667 TITAN 2 firmy Vivanco to najwyższej klasy uchwyty do TV, umożliwiające bezpieczny montaż ścienny telewizorów ze średniej wielkości ekranami typu LCD, LED i Plazma. Prezentowany uchwyt TV jest rozwiązaniem oferującym maksymalną swobodę w regulacji montowanego telewizora, przez co jest w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających użytkowników.
Ciekawą propozycją na bezpieczny montaż monitora na ścianie w domu czy biurze, jest najnowszy uchwyt do monitorów MS2615 30666 TITAN 2 firmy Vivanco, który dzięki odpowiednio przemyślanej konstrukcji oraz najwyższej jakości wykonania, pasuje do monitorów większości producentów (możliwość współpracy również z małymi telewizorami LCD i LED).
Firma Vivanco wprowadziła do oferty nowy uchwyt z ramieniem MS6550 30668 TITAN 2, przeznaczony do montażu ściennego największych telewizorów LCD, LED i Plazma. Prezentowany produkt doskonale łączy wysoką jakość wykonania, funkcjonalność oraz wygodę montażu i swobodę regulacji mocowanego ekranu.
Firma Vivanco zaprezentowała nowy uchwyty z regulacją w pionie z serii MT2615 TITAN 2, które doskonale nadają się do ściennego montażu monitorów oraz małej wielkości telewizorów LCD i LED. Odpowiednio przemyślana konstrukcja uchwytu sprawia, że pasuje on do telewizorów i monitorów różnych producentów.
MT6550 30665 TITAN 2 firmy Vivanco to estetycznie i solidnie wykonany uchwyt do TV z regulacją pochylenia mocowanego ekranu, który zaprojektowano z myślą o współpracy z największymi telewizorami LCD, LED i Plazma. Prezentowany produkt jest rozwiązaniem uniwersalnym, dzięki czemu może współpracować z telewizorami różnych producentów (Samsung, Sony, LG, SHARP, Panasonic, Philips, itd.).
Z myślą o wymagających odbiorcach firma Vivanco wprowadziła do swojej oferty nowy uchwyt dla TV LCD, LED i Plazma, który charakteryzuje się estetycznym wyglądem, wysoką funkcjonalnością oraz możliwością łatwego dopasowania do konkretnego modelu telewizora. Mowa o uchwycie ściennym MT3735 30664 TITAN 2, który został odpowiednio przystosowany do współpracy ze średniej wielkości telewizorami.
MF6550 30662 z serii TITAN2 firmy Vivanco to uniwersalny uchwyt do TV LCD (pasuje także do ekranów LED i plazma), który dzięki odpowiednio zaprojektowanej konstrukcji pasuje do większości dużych telewizorów różnych marek. Uniwersalny rozstaw otworów na śruby montażowe VESA (200 / 600) sprawia, że uchwyty TV MF6550 30662 pasuje do telewizorów z ekranami o przekątnej od 40 do 80 cali (102 – 203 cm).
W najbliższych dniach do sprzedaży trafi nowy uchwyt do TV Vivanco z serii MF2615 30660 TITAN2, który podobnie jak inne produkty tej marki, stanowi doskonałe połączenie jakości, funkcjonalności oraz niezawodności. Ze względu na swoją konstrukcję idealnie nadaje się do współpracy z małymi telewizorami LCD/ LED/ Plazma oraz monitorami LCD.
Na rynku dostępnych jest wiele modeli uchwytów z pełną regulacją, umożliwiających ścienny montaż średniej wielkości telewizorów LCD, LED lub Plazma. Poszczególne modele różnią się od siebie jakością wykonania, funkcjonalnością oraz poziomem bezpieczeństwa dla instalowanych telewizorów. Ponadto, nie wszystkie uchwyty TV dostępne na rynku są zgodne z normami bezpieczeństwa TUV, co ma ogromne znaczenie dla większości użytkowników. Jaki zatem wybrać uchwyt?
Najlepszym sposobem na instalację telewizora na ścianie, który jednocześnie oferuje maksymalną wygodę korzystania z zawieszonego telewizora, jest wybór uchwytu uchylno-obrotowego. Uchwyty tego typu do montażu TV LCD/ LED/ Plazma, pozwalają bowiem na płynną regulację kąta obrotu i pochylenia zamocowanego telewizora, a co za tym idzie umożliwiają odpowiednie dopasowanie jego ekranu do wysokości i kierunku wzroku widza.
Jedną z najciekawszych propozycji rynku na montaż monitora na ścianie w domu czy biurze, jest wyjątkowej jakości uchwyt z pełną regulacją WALL1125 Vogels. Proponowany produkt pasuje zarówno do monitorów, jak i średniej wielkości telewizorów z ekranami LCD, LED i Plazma. Dzięki uniwersalnej konstrukcji może współpracować z telewizorami różnych producentów.
Prezentujemy jeden z najlepszych ekranów projekcyjnych na rynku, który idealnie nadaje się do zastosowania w profesjonalnych systemach kina domowego. Mowa o ekranie rozwijanym elektrycznie z serii CINEMA ELECTRIC 200 MG firmy AVTEK, który wyposażono we wszystko co niezbędne do oglądania wysokiej jakości filmów w zaciszu własnego domu.
Prezentujemy wysokiej klasy uchwyt ścienny z pełną regulacją z serii WALL 1120 Vogels, który zaprojektowano z myślą o wygodnym i bezpiecznym montażu monitorów i telewizorów z ekranami LCD, LED i Plazma. Podstawową zaletą użytkową modelu WALL1120 jest możliwość odpowiedniego dopasowania zawieszonego ekranu, zarówno do kierunku jak i wysokości wzroku widza.
Jeżeli potrzebujesz solidnego i bezpiecznego uchwytu sufitowego do płaskich telewizorów LCD/ LED/ Plazma, który dodatkowo jest szybki i wygodny w montażu powinieneś rozważyć zakup modelu LC-CM2-65S. Został on skonstruowany z myślą o bezproblemowym montażu największych i najcięższych telewizorów różnych marek.
LC-CM4-47S profesjonalny uchwyt sufitowy, umożliwiający montaż 3 płaskich telewizorów LCD, LED, Plazma. Jest to profesjonalny produkt, który odznacza się wysoką funkcjonalnością i uniwersalnością zastosowania. Uchwyt TV LC-CM4-47S zapewnia dużą swobodę w regulacji zamontowanych ekranów, co tym samym umożliwia ich optymalne dostosowanie do potrzeb użytkowników.
LC-CM21-65S to wysokiej klasy uchwyt TV sufitowy o teleskopowej konstrukcji, który dodatkowo umożliwia regulację kąta pochylenia i obrotu zamontowanego telewizora. Ze względu na wysoką jakość wykonania, podwyższoną funkcjonalność oraz możliwość montażu telewizorów różnych producentów, uchwyt LC-CM21-65S jest idealną propozycją dla wymagających użytkowników.
Model LC-PM1 to wysokiej jakości i uniwersalnej konstrukcji uchwyt sufitowy do projektorów multimedialnych. Pasuje do większości wideoprojektorów z 3 punktowym systemem mocowania. Montaż uchwytu sufitowego LC-PM1 jest szybki i wygodny, charakteryzuje się również wysokim poziomem bezpieczeństwa w użytkowaniu.
Uchwyt ścienny do monitorów LC-MWM131-22R jest idealnym produktem zarówno do użytku domowego jak i do zainstalowania w firmie. Ze względu na innowacyjną budowę stwarza możliwość najbardziej dogodnego dostosowania mocowanego ekranu do potrzeb użytkownika, idealnie nadaje się do zastosowania w domu lub biurze.
Przedstawiamy wyjątkowy uchwyt do monitora z serii LC-MDM241-22R, który zaprojektowano z myślą o montażu 2 monitorów LCD/TFT. Prezentowany produkt jest uchwytem biurkowym, czteroramiennym ze sprężyną gazową, który dzięki odpowiednio przemyślanej konstrukcji, zapewnia maksymalną swobodę w regulacji montowanych ekranów.
Mobilny wózek TV o dwururowej konstrukcji z serii LC-TR2-65S to idealne rozwiązanie w sytuacjach, gdy nie ma możliwości ściennego lub sufitowego montażu telewizora LCD, LED lub Plazma. Wózek TV z serii LC-TR2-65S posiada stabilna podstawa na kółkach ułatwiająca przewóz TV z miejsca na miejsce.
LC-TR8-55S to atrakcyjny cenowo wózek TV o najwyższej jakości wykonania, podwyższonej funkcjonalności oraz maksymalnym poziomie bezpieczeństwa dla transportowanych telewizorów. Idealnie nadaje się do współpracy z płaskimi telewizorami LCD, LED i Plazma różnych producentów. Ze względu na swoje właściwości użytkowe wózek do TV z serii LC-TR8-55S jest szczególnie użytecznym rozwiązaniem w edukacji, biznesie i reklamie.
Wózek do dwóch płaskich telewizorów z serii LC-TR3-55S to wysokiej klasy produkt, który zaprojektowano pod kątem współpracy ze średniej i dużej wielkości ekranami typu LCD, LED i Plazma. Prezentowany produkt doskonale łączy wysoką jakość wykonania, funkcjonalność oraz atrakcyjną ceną.
LC-TR622-47S to wysokiej jakości wózki do ekranów plazmowych, LCD i LED, które ze względu na swoje parametry użytkowe są doskonałym mobilnym rozwiązaniem służącym do wspomagania prezentacji multimedialnych w różnych środowiskach - targi, konferencje, sale posiedzeń, klasy i aule uczelniane, sale wykładowe oraz kino domowe. Podstawową zaletą użytkową wózka LC-TR622-47S  jest możliwość transportu aż 4 telewizorów.
WALL 1145 Vogels to najwyższej klasy uchwyt ścienny z opcją regulacji pochylenia i obrotu zamontowanego telewizora, który ze względu na swoje właściwości użytkowe, idealnie nadaje się do montażu średniej wielkości telewizorów LCD/ LED/ Plazma. Uniwersalna konstrukcja uchwytu ściennego do TV WALL1145 Vogels sprawia, że może on współpracować z telewizorami różnych producentów, które wyposażono w ekran o przekątnej z przedziału od 19 do 32 cali.
Prezentujemy uniwersalny uchwyt do TV z serii WALL 1125 Vogels, który stworzono z myślą o wszechstronnym montażu płaskich telewizorów. Uchwyt WALL 1125 Vogels nadaje się do montażu ściennego telewizorów, a dzięki swojej unikalnej konstrukcji o wysokiej estetyce wykonania doskonale nadaje się do instalacji w sypialni, jadalni czy też pokoju dziecięcym.
LC-TR8-40S to wysokiej klasy wózek TV z uniwersalnym uchwytem montażowym, który odpowiednio dostosowano do współpracy ze średniej wielkości ekranami LCD/ LED/ Plazma różnych producentów. Dzięki podwyższonej funkcjonalności, estetycznemu wykończeniu oraz wysokiemu poziomowi bezpieczeństwa dla mocowanych ekranów, wózek TV z serii LC-TR8-40S jest w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.
Mobilny wózek do telewizora z serii LC-TR7-55R to doskonałe rozwiązanie sprawdzające się wszędzie tam gdzie zachodzi potrzeba prezentacji, a nie ma możliwości lub potrzeby zastosowania uchwytu ściennego lub sufitowego. Prezentowany wózek TV jest rozwiązaniem uniwersalnym, mogącym bezproblemowo współpracować z telewizorami LCD/ LED/ Plazma różnych producentów.
Wózek do TV LC-TR5-65S jest najlepszym mobilnym rozwiązaniem do różnego rodzaju prezentacji przeprowadzanych w salach konferencyjnych, klasach lekcyjnych, aulach uczelnianych, czy też gabinetach zarządów itp. Wózek TV z serii LC-TR5-65S wyposażono w uniwersalny adapter do TV z otworami montażowymi w standardzie VESA (maksymalny rozstaw 800x400mm), dzięki czemu pasuje do telewizorów różnych producentów.
Estetycznie i solidnie wykonany wózek TV z serii LC-TR5-55S stanowi rewelacyjną propozycję na bezpieczny i wygodny transport dużych telewizorów. Prezentowany produkt idealnie sprawdza się w sytuacjach, gdy zachodzi konieczność częstego przemieszczania TV, np. w szkole.
Mobilny wózek LC-SV53-26R to rozwiązanie, pozwalające na bezpieczny i wygodny transport komputera PC wraz z monitorem LCD/TFT. Prezentowany produkt cechuje podwyższona funkcjonalność, solidna konstrukcja, estetyczne wykończenie oraz atrakcyjna cena.
LC-SV52-26R to wysokiej klasy stand biurkowy o konstrukcji dwururowej, charakteryzujący się podwyższoną funkcjonalnością oraz możliwością łatwego dopasowania do konkretnego modelu monitora LCD/TFT. Umożliwia to uniwersalny rozstaw otworów montażowych, zgodny ze standardem VESA (75x75, 100x100mm), który sprawia że stojak biurkowy LC-SV52-26R dopasujemy do różnych monitorów, niezależnie od ich producentów.
Prezentujemy jeden z najchętniej kupowanych standów biurkowych do monitorów LCD/TFT. Mowa o stojaku LC-SV50-22R, który dzięki odpowiedniemu połączeniu wysokiej jakości wykonania, funkcjonalności i przystępnej ceny, spełnia oczekiwania szerokiego grona odbiorców.
LC-STD04-22S to estetycznie i solidnie wykonany stojak do monitorów TFT/LCD, który dzięki swoim parametrom użytkowym jest w stanie zaspokoić potrzeby wymagających użytkowników. Prezentowany produkt rewelacyjnie łączy wysoką jakość wykonania i przystępną cenę, przez co należy do jednych z najczęściej wybieranych produktów tego typu.
ML-Pro1 firmy Kauber to uniwersalne uchwyty do projektora, będące ciekawą propozycją dla odbiorców, którzy cenią sobie wysoką funkcjonalność, jakość wykonania oraz przystępną cenę. Dzięki uniwersalnej konstrukcji, uchwyty do projektora ML-Pro1 mogą współpracować z wideoprojektorami różnych producentów.
Prezentujemy najwyższej klasy uchwyty do projektora Vogels EPC 6545, które dzięki uniwersalnej konstrukcji pozwalają na sufitowy montaż różnych modeli projektorów multimedialnych. Solidna konstrukcja zapewniająca udźwig na poziomie 10 kg, umożliwia współpracę z większością dostępnych w handlu projektorów prezentacyjnych dla biznesu i edukacji.
BenQ W1060 to najwyższej klasy projektor do kina domowego, pracujący w technologii DLP i posiadający konstrukcję pozbawioną filtrów. Największą zaletą użytkową projektora z serii W1060 firmy BenQ jest możliwość wyświetlenia doskonałej jakości obrazu w rozdzielczości Full HD 1080p, którego imponującą szczegółowość i bogactwo barw doceni każdy miłośnik kina domowego oraz fan gier komputerowych.
Tuner LC-DVB-T 2000 SD to produkt charakteryzujący się wysoką funkcjonalnością oraz estetycznym wykonaniem.  Tuner odbiera darmowe kanały naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T MPEG4 i MPEG2. Odbiornik zapewnia  doskonałą jakość obrazu zarówno w wysokiej rozdzielczości standardowej SD.
LC-DVB-T 450 SD to wysokiej klasy tuner telewizyjny do odbioru bezpłatnej naziemnej telewizji cyfrowej  z funkcją PVR oraz wieloma opcjami dodatkowymi, zapewniającymi maksymalny komfort obsługi. Prezentowany produkt wyróżnia atrakcyjna cena, która sprawia że model LC-DVB-T 450 SD jest jednym z najczęściej wybieranych produktów tego typu.
THIN 215 firmy Vogels to najwyższej jakości ścienny uchwyt LCD / LED z opcją regulacji pochylenia mocowanego telewizora, który podobnie jak inne produkty tej marki wyróżnia się za sprawą najwyższej estetyki wykonania, solidnej konstrukcji oraz wysokiego poziomu bezpieczeństwa dla montowanych TV.
Vogels THIN 205 to najnowszy uchwyt ścienny zaprojektowany z myślą o bezpiecznym montażu płaskich telewizorów TV LED. Podstawową zaletą użytkową uniwersalnego uchwytu Vogels THIN 205 jest jego płaska konstrukcja, która umożliwia zawieszenie TV w odległości zaledwie 15 mm od ściany, dzięki czemu telewizor wygląda jak obraz.
Prezentujemy wysokiej klasy uchwyt do telewizora LCD/ LED/ Plazma z możliwością regulacji obrotu i pochylenia WALL 1345 Vogels, który doskonale nadaje się do montażu ściennego średniej i dużej wielkości płaskich telewizorów. Model WALL 1345 Vogels cechuje najwyższa jakość wykonania, która w połączeniu z wysoką funkcjonalnością sprawia, że uchwyty z tej serii są w stanie zaspokoić oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.
Wysokiej jakości uchwyt PHW300S Physix firmy Vogels to produkt, umożliwiający bezpieczny, ścienny montaż płaskich telewizorów  LCD/ LED/ Plazma, których ciężar nie przekracza 20 kg. Prezentowany uchwyt ścienny jest uchwytem typu obrotowym (zakres 180 stopni), co oznacza że pozwala na odpowiednie dostosowanie ekranu do kierunku wzroku widza.
PHW100M Physix firmy Vogels to wysokiej jakości uchwyty TV do ekranów typu LCD/ LED/ Plazma, które zaprojektowano specjalnie z myślą o montażu średniej wielkości telewizorów. Ze względu na konstrukcję, uchwyty do TV PHW100M rewelacyjnie nadają się do ściennego TV, których masa nie przekracza 30 kg (użyte materiały cechują się wysoką odpornością na zgięcia i złamania).
Vogels Physix PHW200S to łatwe w instalacji uchwyty ścienne z regulacją pochylenia (zakres 15 stopni), które pozwalają na bezpieczny montaż płaskich telewizorów i monitorów od 19" do 26".Uchwyty Physix PHW200S mogą współpracować z różnymi modelami TV różnych producentów, co umożliwia uniwersalny  rozstaw otworów montażowych (zgodny ze standaryzacją VESA: 75x75 mm, 100x100 mm, 100x200 mm, 200x100 mm, 200x200 mm).
Physix PHW100S to profesjonalne, ścienne uchwyty firmy Vogels, które opracowano na potrzeby montażu niedużych telewizorów  LCD/ LED/ Plazma oraz monitorów TFT/LCD. Prezentowany produkt wyróżnia ultra płaska konstrukcja (brak możliwości regulacji pochylenia i obrotu), pozwalająca na mocowanie telewizora w odległości zaledwie 27 mm od ściany.
PHW300L Physix to najwyższej klasy uchwyt LCD / LED / Plazma, stworzony na potrzeby bezpiecznego ściennego montażu dużych telewizorów. Dzięki solidnej konstrukcji, zapewniającej udźwig nawet do 45 kg oraz standaryzowanym otworom montażowym VESA (maksymalnie 800 x 450 mm), uchwyt obrotowy w wersji PHW300L Physix idealnie nadaje się do montażu ekranów o przekątnej od 32 do 50 cali.
Zastanawiasz się  jaki sposób można odbierać darmową telewizję cyfrową na laptopie czy notebooku? Odpowiedzią na to pytanie jest miniaturowy tuner DVB-T z serii LC-DVB-T 1000 micro SD, który konstrukcyjnie i funkcjonalnie został przystosowany do współpracy z komputerami przenośnymi. Do podstawowych zalet użytkowych prezentowanego produktu możemy zaliczyć niezwykle łatwą instalację, ponieważ tuner został wyposażony w interfejs Plug&Play USB.
Tunery DVB-T z serii LC-DVB-T 3500 Twin HD to wysokiej klasy akcesoria TV, charakteryzujące się wysoką funkcjonalnością, łatwą instalacją oraz wygodną obsługą. Podstawową cechą użytkową, wyróżniającą prezentowany produkt na tle podobnych urządzeń jest możliwość równoczesnego nagrywania dwóch różnych programów, oglądając trzeci program w tym samym czasie (niezależnie z jakiego multipleksu).
Firma Vivanco, będąca jednym z największych w europie i na świecie producentem akcesoriów Audio/Video oraz uchwytów montażowych do TV i systemów nagłośnieniowych, rozszerzyła swoją ofertę o szeroką gamę anten DVB-T, które zapewniają rewelacyjną jakość odbieranych sygnałów. Na szczególne słowa uznania zasługują wewnętrzne anteny DVB-T z serii TVA 302, która zapewnia doskonałe parametry odbioru oraz wyróżnia się wysoką estetyką wykonania.
Firma Vogels wprowadziła do sprzedaży zestaw ścienny do iPad 2, który na tle podobnych produktów wyróżnia się przede wszystkim za sprawą imponującej jakości wykonania, niezwykłej funkcjonalności oraz możliwości wygodnej obsługi zamocowanego tabletu. Zestaw ścienny TMS 206 Vogels składa się z dwóch elementów, mianowicie nakładki Basecover (umożliwia współpracę z innymi elementami systemu montażowego do iPad 2 RINGO firmy Vogels, np. podstawka TableStand, uchwyt samochodowy CarMount) oraz uchwytu ściennego WallMount.
Altro Taurus to rodzina funkcjonalnych boxów dachowych do przewozu ładunku, które ze względu na doskonałe połączenie jakości i ceny, z każdym miesiącem zyskują coraz większe grono zwolenników. Bagażniki dachowe Altro Taurus pasują zarówno do belek stalowych jak i aero, co pozwala na ich łatwe dostosowanie do konkretnego modelu samochodu.
Przedstawiamy jeden z najchętniej i najczęściej kupowanych uchwytów do projektorów, który swoją popularność zawdzięcza wysokiej jakości wykonania, uniwersalnemu rozstawowi otworów na śruby mocujące uchwyt do projektora oraz niezwykle atrakcyjnej cenie. Mowa o uchwycie ML-Pro3 firmy Kauber, który mimo przystępnej ceny jest w stanie sprostać oczekiwaniom nawet wymagających użytkowników.
A3725 Ultra Slim to kolejny z uchwytów firmy Vivanco, którego konstrukcja oraz wygląd zostały zaprojektowane pod kątem współpracy z płaskimi telewizorami LED. Uchwyt LED Vivanco A3725 Ultra Slim posiada specjalne ramię, dzięki któremu możemy płynnie regulować odległość montowanego ekranu od ściany oraz w łatwy sposób dostosować mocowany ekran do potrzeb użytkownika – opcja regulacji w płaszczyźnie poziomej i pionowej.
Uniwersalny uchwyt ścienny A6035 Ultra Slim firmy Vivanco to wysokiej jakości produkt, przeznaczony do montażu ściennego telewizorów LED o dużych rozmiarach. Model A6035 Ultra Slim jest nowością na rynku jednak już teraz cieszy się dużą popularnością wśród wymagających odbiorców.
Systemy kina domowego na stałe zagościły w naszych domach. Dzięki tego typu instalacjom możemy oglądać filmy w warunkach zbliżonych do tych z jakimi spotykamy się podczas seansów w kinie (wysoka jakość obrazu, przestrzenny dźwięk).
Firma THULE, będąca jednym z największych na świecie producentów bagażników samochodowych, posiada w swojej ofercie bagażniki samochodowe, spełniające oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Wszystko za sprawą szerokiej oferty oraz blisko 50-letniego doświadczenia, które bezpośrednio przekłada się na wysoką jakość i funkcjonalność produktów firmy THULE.
Boxy dachowe THULE to najwyższej jakości bagażniki samochodowe, które pozwalają skutecznie chronić ładunek przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi i intruzami. Dzięki specjalnej twardej powłoce skutecznie zabezpieczają przewożone ładunki.
THULE 6011 Ranger 90 to materiałowe boxy dachowe, które ze względu na swoje cechy użytkowe oraz niezwykle atrakcyjną ceną, należą do jednych z najchętniej kupowanych rozwiązań tego typu. Prezentowane boxy dachowe zostały wykonane z wodoodpornego i wytrzymałego materiału.
Prezentujemy estetycznie i solidnie wykonane, aluminiowe maskownice do kabli połączeniowych z serii LC-M 50-1100, które umożliwiają maskowanie przewodów o długości do 1100 mm. Należy jednak zaznaczyć, że listwy maskujące do kabli LC-M 50-1100 można ze sobą łączyć, co pozwala na zabezpieczenie i ukrycie kabli o dowolnej długości.
LC-GSM 45/65 to uniwersalny uchwyt samochodowy umożliwiający bezpieczny i wygodny montaż telefonów komórkowych oraz palmtopów. Uchwyty PDA / GSM LC-GSM 45/65 cechują się wysoką jakością wykonania oraz podwyższoną funkcjonalnością, która nie tylko pozwala na mocowanie praktycznie każdego modelu telefonu, ale także umożliwia dostosowanie jego pozycji odpowiednio do wymagań użytkownika.
Ultra Slim 200 30039 Vivanco to najwyższej klasy uchwyt ścienny bez regulacji do montażu płaskich telewizorów typu LED. Prezentowany produkt cechuje się wysoką estetyką wykonania oraz solidną konstrukcją, która zapewnia optymalny poziom bezpieczeństwa dla mocowanych TV.
Przedstawiamy najwyższej klasy uchwyty rowerowe do montażu na dachu samochodu, które pozwalają na wygodny i co ważniejsze niezwykle bezpieczny przewóz rowerów. Bagażniki rowerowe w wersji THULE ProRide 591 zaprojektowano z myślą o transporcie jednego roweru.
THULE OutRide 561 to wysokiej klasy uchwyty rowerowe, które stworzono z myślą o przewozie rowerów na dachu samochodu. Prezentowane bagażniki rowerowe cechuje łatwy i szybki montaż oraz wysoki komfort użytkowania.
Firma Yamaha przygotowała funkcjonalne i zaawansowane technologicznie zestawy kina domowego w przystępnej cenie, które pozwalają cieszyć się filmami HD i doskonałej jakości dźwiękiem przestrzennym we własnym domu. Jedną z ciekawszych propozycji stanowią zestawy składające się ze stolika pod TV YRS-1000 oraz odtwarzacza Blu-ray / DVD  BD-S667.
Jeżeli jesteś osoba, która w bezpieczny i wygodny sposób chce używać nawigacji satelitarnej podczas podróży na motorze lub rowerze, to uchwyty GPS z serii LC-E 50 są idealną propozycją na rynku. Uchwyty do nawigacji satelitarnej w wersji LC-E 50 należą do najchętniej kupowanych akcesoriów GSM, które zaprojektowano z myślą o miłośnikach jednośladów.
Samochodowe uchwyty do DVD cieszą się coraz większą popularnością, jednak tylko nieliczne są w stanie zapewnić odpowiednie bezpieczeństwo oraz komfort użytkowania. Jedną z ciekawszych propozycji przygotowała firma Vogels, która w ostatnim czasie wprowadziła na rynek samochodowe uchwyty DVD z serii EMC 5000.
Firma Kauber przedstawia funkcjonalne uchwyty do projektorów multimedialnych z serii UP 22 Profi, które charakteryzuje wysoka jakość wykonania, funkcjonalność oraz wygodny montaż i obsługa. Uchwyty do projektora w wersji UP 22 Profi Kauber zostały stworzone z myślą o montażu sufitowym wideoprojektorów różnych producentów.
W jaki sposób bezpiecznie mocować płaskie telewizory LED? Jedną z odpowiedzi na to pytanie są uchwyty TV LED z serii Titan Slimstall 27534 firmy Vivanco, które rewelacyjnie łączą najwyższą jakość wykonania oraz możliwość współpracy z różnymi modelami telewizorów.
WM2210 Vivanco to wysokiej jakości uniwersalne uchwyty do LCD, które pasują zarówno do niedużych telewizorów, jak i monitorów. Podstawową zaletą użytkową uchwytów TV z serii WM2210 Vivanco jest pełna regulacja (zarówno w płaszczyźnie poziomej, jak i pionowej), która pozwala na odpowiednie dopasowanie mocowanego ekranu do wymagań użytkownika.
Firma Vogels prezentuje wysokiej klasy uchwyty LED z serii THIN 305, które pod kątem konstrukcyjnym i funkcjonalnym zostały odpowiednio przystosowane do współpracy z płaskimi telewizorami LED. Uchwyty do LED z serii THIN 305 podobnie jak i inne produkty firmy Vogels cechuje najwyższa jakość wykonania, funkcjonalność, niezawodność oraz wygoda użytkowania i montażu.
LC-Navi 80/225 to uniwersalny uchwyt do nawigacji satelitarnej przeznaczony do zastosowania zarówno w samochodach osobowych, jak i ciężarowych. Zdaniem wielu użytkowników, uchwyty do nawigacji GPS z serii LC-Navi 80/225 chwyty zapewniają wyjątkową stabilność mocowania nawet podczas poruszania się w trudnych warunkach drogowych, chroniąc elektronikę przez awarią w wyniku upadku i umożliwiając montaż nawigacji w najwygodniejszym dla kierowcy miejscu.
Przedstawiamy wysokiej jakości uchwyty GSM, które cechuje uniwersalna konstrukcja, solidne i estetyczne wykonanie oraz szybki i łatwy montaż. Uchwyty do telefonów komórkowych w wersji LC-GSM 40/105 posiadają regulowany rozstaw ramion w zakresie od 40 do 105 mm, pozwalający na odpowiednie dopasowanie uchwytu do konkretnego modelu telefonu komórkowego lub smartfonu (pasuje zarówno do niewielkich, klasycznych telefonów, jak i nowoczesnych telefonów z dużymi wyświetlaczami).
Przedstawiamy wysokiej jakości futerał wodoodporny do nawigacji GPS/PND z uchwytem do motocykla, skutera oraz roweru. Uchwyt GPS/PND LC-E 43 cechuje się najwyższą jakością wykonania oraz funkcjonalnością, dzięki czemu cieszy się dużą popularnością na rynku.
LC-P 20 to produkt wielofunkcyjny, charakteryzujący się ekstremalną przyczepnością oraz niezwykła trwałością i estetyką wykonania. Ze względu na swoje właściwości użytkowe idealnie nadaje się do zastosowania w samochodzie do potrzymania telefonu komórkowego, odtwarzacza mp3, nawigacji satelitarnej GPS i innych drobiazgów (np. okularów przeciwsłonecznych).
Projektory multimedialne i ekrany projekcyjne stały się podstawowym wyposażeniem sal szkoleniowych i konferencyjnych. Dzięki ekranom projekcyjnym możemy maksymalnie wykorzystać jakość obrazu dostarczanego przez projektory multimedialne, stąd też jakość wykonania ekranów projekcyjnych jest bardzo ważna.
Ekrany elektryczne Business ELECTRIC 200 BT to seria produktów opracowanych specjalnie z myślą o zastosowaniu w biznesie. Podstawową cechą użytkową modelu Business ELECTRIC 200 BT jest wysoki komfort obsługi, który uzyskano poprzez elektryczne wysuwanie ekranu (sterowanie ścienne oraz bezprzewodowe za pomocą dołączonego pilota).
Uniwersalne uchwyty pod kolumny głośnikowe (np. surround) z serii VLB200 Vogels to produkt stworzony z myślą o wymagających użytkownikach systemów kina domowego oraz systemów stereofonicznych. Uchwyty głośnikowe w wersji VLB 200 Vogels rewelacyjnie łączą jakość wykonania, niezawodność, funkcjonalność oraz atrakcyjną cenę, przez co należą do rozwiązań cieszących się dużą popularnością.
Stacja dokująca TwistDock (GDP3200) firmy Vogels to wysokiej jakości produkt, który  z całą pewnością przypadnie do gusty miłośnikom i posiadaczom konsol do gier Sony PlayStation3. Przy pomocy stacji dokującej TwistDock Vogels możemy zapewnić swojej konsoli należyte jej miejsce.
Ścienne uchwyty uchylne Vogels z serii VFW 165 to wysokiej jakości produkty, które konstrukcyjnie i funkcjonalnie zostały dopasowane do największych i najcięższych ekranów LCD/ LED/ Plazma. Podstawową zaletą użytkową uchwytów Vogels VFW165 jest możliwość  współpracy z ekranami o różnej wielkości.
Prezentujemy solidne i wygodne w montażu uchwyty ścienne Vogels VFW 130, które są uniwersalną propozycją na montaż małych telewizorów LCD/ LED/ Plazma oraz monitorów LCD/TFT. Uniwersalny rozstaw otworów na śruby montażowe (VESA maksymalnie 100x100 mm) sprawia, że ścienne uchwyty uchylne w wersji VFW130 Vogels pasują do każdego na rynku ekranu o przekątnej w zakresie od 10 do 26 cali.
Aluminiowe uchwyty Vogels VFW 032 to produkty, które zaprojektowano z myślą o mocowaniu płaskich telewizorów w jak najmniejszej odległości od ściany. Uchwyty ścienne VFW032 posiadają płaską konstrukcję o wysokiej odporności na zgięcia i złamania, która umożliwia zawieszenie ekranu w odległości zaledwie 30 mm od ściany.
Regulowane uchwyty Vogels VFW226 to rozwiązanie, które zostało stworzone z myślą o ściennym montażu płaskich telewizorów oraz monitorów LCD w domu lub biurze. Ze względu na swoją konstrukcję uchwyty z regulacją w pionie i poziomie z serii  VFW226 idealnie nadają się do współpracy z niedużymi ekranami.
Regulowane uchwyty Vogels VFW332 z serii Original to wysokiej klasy uchwyty ścienne, które pozwalają na łatwe i bezpieczne mocowanie płaskich telewizorów. Konstrukcyjnie uniwersalne uchwyty VFW 332 zostały przystosowane do współpracy ze średniej wielkości ekranami, a dzięki regulowanym rozstawowi otworów (maksymalnie VESA 200x200) idealnie nadają się do montażu ekranów o przekątnej 23 – 37 cali.
Mamy zaszczyt zaprezentować wysokiej klasy, regulowane uchwyty Vogels w wersji VFW 426, które za sprawą podwyższonej funkcjonalności są w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających użytkowników. Uchwyty Vogels z serii  VFW426 zostały zaprojektowane pod kątem współpracy z małymi płaskimi telewizorami lub monitorami LCD, które posiadają ekrany o przekątnej od 10 do 26 cali.
EFW 8405 to profesjonalne, ścienne uchwyty firmy Vogels, które opracowano na potrzeby montażu największych i najcięższych płaskich telewizorów z jakimi możemy spotkać się w handlu. Prezentowany produkt wyróżnia ultra płaska konstrukcja, pozwalająca na mocowanie telewizora w odległości zaledwie 20 mm od ściany.
EFW8105 to ultra płaskie uchwyty Vogels bez regulacji, które zaprojektowano specjalnie na potrzeby niedużych ekranów LCD/ LED/ Plazma. Model EFW 8105 pozwala na łatwy i co ważniejsze niezwykle bezpieczny ścienny montaż ekranów o przekątnej 19 do 26 cali (uniwersalny rozstaw otworów zgodny ze standardem VESA).
Uchwyty Vogels z serii EFW8325 to niezwykle funkcjonalne narzędzia montażowe do płaskich telewizorów, które pozwalają nam na bezpieczne zamocowanie na ścianie praktycznie każdego telewizora LCD/ LED/ Plazma, posiadającego ekran o wymiarach w zakresie od 32 do 50 cali. Solidna konstrukcja zapewnia udźwig na poziomie 45 kg, co oznacza że zapewnia bezpieczny montaż nawet dla stosunkowo ciężkich telewizorów.
Prezentujemy najwyższej klasy uchwyty ścienne z serii THIN 355 RC, które doskonale łączą wysoką jakość wykonania, bezpieczeństwo montażu oraz komfortową obsługę. Podstawową cechą wyróżniającą model THIN355RC na tle innych uchwytów ściennych z regulacją obrotu, jest możliwość sterowania obrotem zdalnie za pomocą specjalnego pilota, co zapewnia niezwykle wysoki komfort użytkowania.
Prezentujemy wysokiej klasy uchwyty Vogels z serii THIN 315, które ze względu na swoją konstrukcją oraz cechy użytkowe rewelacyjnie nadają się do ściennego montażu płaskich telewizorów z ekranami LED. Uchwyty Vogels THIN315 zostały stworzone zgodnie z najnowszą modą na coraz cieńsze telewizory, i podobnie jak one charakteryzują się ultra płaską konstrukcją.
Prezentujemy wysokiej jakości uchwyty Vogels z serii EFW8425, które cechują się najwyższą jakością wykonania, solidną konstrukcją oraz wysoką funkcjonalnością, zapewniającą maksymalny komfort użytkowania. Uchwyty Vogels  EFW8425 pasują do wszystkich płaskich telewizorów posiadających ekrany o przekątnej w zakresie od 40 do 65 cali oraz rozstaw otworów na śruby montażowe zgodny ze standardem VESA (min 75 x 75 mm, max 1100 x 550 mm).
FOLD 360 DUAL to łatwe w transportowaniu ekrany projekcyjne ramowe o dużej powierzchni roboczej, umożliwiającej przeprowadzanie wielkoformatowej projekcji w pomieszczeniach i plenerze. Ekrany ramowe z serii FOLD 360 DUAL firmy AVTEK zostały wyposażone w łatwą w składaniu i rozkładaniu ramę, dzięki czemu prezentowane ekrany rewelacyjnie sprawdzają się w zastosowaniach mobilnych.
Marka AVTEK ma zaszczyt zaprezentować wysokiej klasy ekrany projekcyjne z serii Video ELECTRIC 240 BT, które dzięki swojej konstrukcji gwarantują prawidłowe wyświetlanie obrazów oraz wygodną obsługę. Ekrany projekcyjne elektryczne Video ELECTRIC 240 BT, idealnie nadają się do zastosowania w salach konferencyjnych, lekcyjnych oraz szkoleniowych.
Ekrany manualne AVTEK z serii Business 200 to profesjonalne urządzenia, które stworzono specjalnie z myślą o zastosowaniu w biznesie. Ekrany wysuwane ręcznie Business 200 zostały wyposażone w trójwarstwową powierzchnię projekcyjną Matt White, dzięki której zapewnia jednolity obraz nawet podczas pracy przy silnym oświetleniu znajdującym się z tyłu ekranu.
Tripod Standard 150 AVTEK to profesjonalne ekrany projekcyjne na trójnogu o bardzo dobrych parametrach technicznych, dzięki czemu idealnie sprawdzają się w zastosowaniach szkolnych i szkoleniowych. Prezentowany produkt posiada powierzchnię roboczą typu Matt White o wymiarach 150x150cm, pozwalającą na wyświetlenie obrazu o przekątnej 83 cali.
LC-U5S 63C to wysokiej klasy uchwyt ścienny LCD/ Plazma, który charakteryzuje się estetycznym wykonaniem, dużym udźwigiem oraz uniwersalnym rozstawem otworów montażowych, pozwalającym na współpracę z różnymi modelami telewizorów. Ze względu na bardzo funkcjonalną konstrukcję, uchwyty PLAZMA / LCD z serii LC-U5S 63C mogą służyć do montażu ekranów o przekątnej w zakresie od 42 do 63 cali.
Wysokiej klasy uchwyt ścienny z serii LC-U5S 42C został zaprojektowany z myślą o współpracy ze średniej wielkości telewizorami plazmowymi i LCD. Podstawową zaletą użytkową modelu LC-U5S 42C jest uniwersalny (regulowany) rozstaw otworów na śruby montażowe, dzięki któremu prezentowany uchwyt ścienny w bardzo łatwy sposób możemy dostosować do konkretnego modelu telewizora.
Uchwyty LCD/ Plazma z serii LC-U5R 42C zostały zaprojektowane z myślą o współpracy ze średniej wielkości telewizorami. Ich konstrukcja oraz uniwersalny rozstaw otworów montażowych pozwalają na zawieszenie na ścianie praktycznie każdego dostępnego w handlu ekranu o przekątnej 32-42 cale.
LC-U5R 37C to profesjonalny uchwyt ścienny przeznaczony do instalacji płaskich telewizorów i monitorów z ekranami o przekątnej 23 – 37 cali. Estetyczna, solidna konstrukcja uchwytu z serii LC-U5R 37C zapewnia udźwig na poziomie 30kg, co oznacza że może efektywnie współpracować niemalże z każdym płaskim ekranem o w/w wymiarach.
Funkcjonalny uchwyt ścienny z serii LC-U5R1 63C to produkt pozwalający na współpracę z szeroką gamą telewizorów LCD i PLAZMA. Jego podstawową zaletą użytkową jest uniwersalny rozstaw otworów na śruby montażowe, który maksymalnie może wynosić VES 800x400, co tym samym pozwala na współpracę z dużymi telewizorami.
LC-U5R1 37C to profesjonalny, czarny uchwyt ścienny dedykowany dla małych i średnich telewizorów/ monitorów LCD i Plazma o ekranach z przekątną w przedziale 23 – 37 cali. Uchwyty ścienne z serii LC-U5R1 37C zaliczane są do grona uchwytów uchylno-obrotowych, dzięki czemu oferują możliwość regulacji mocowanego ekranu zarówno w płaszczyźnie pionowej, jak i poziomej.
Przedstawiamy wysokiej jakości uchwyt ścienny z serii LC-UHL 40/40, który dzięki uniwersalnemu rozstawowi otworów na śruby montażowe może współpracować z wszystkimi płaskimi telewizorami o ekranach w zakresie od 32" do 55". Prezentowany produkt ze względu na bardzo solidną konstrukcję, którą wykonano z odpornych na złamania materiałów doskonale nadaje się do ściennej instalacji telewizorów LCD, LED oraz PLAZMA, których waga wynosi do 50kg.
V809 to wysokiej jakości pilot do prezentacji, który na tle innych tego typu urządzeń wyróżnia się za sprawą podwyższonej funkcjonalności przy jednoczesnym zapewnieniu łatwej obsługi. Pilot do prezentacji programu Power Point z serii V809 jest urządzeniem wielozadaniowym, który spełnia funkcje bezprzewodowego pilota, wskaźnika laserowego oraz myszy komputerowej.
Przedstawiamy Państwu wysokiej klasy tablicę interaktywną IPBoard 77, którą wykonano w nowoczesnej technologii elektromagnetycznej pasywnej. Podstawową zaletą użytkową tablicy interaktywnej z serii IPBoard 77 jest bardzo duża powierzchnia robocza, która w połączeniu z bardzo wysoką rozdzielczością (8192x8192) sprawia, że tablica doskonale sprawdza się podczas zajęć edukacyjnych i szkoleniowych, w których duży nacisk kładzie się na wysoką szczegółowość prezentowanych materiałów.
Tablice interaktywne z serii IBoard 82 to jedne z największych, dostępnych w handlu, urządzeń tego typu, które doskonale nadają się do zastosowania w dużych salach wykładowych i konferencyjnych. Model IBoard 82 został odpowiednio przystosowany do współpracy z komputerem i projektorem multimedialnym.
ICam 9000 to najwyższej jakości wizualizery cyfrowe, które możemy wykorzystać jako rzutniki pisma odręcznego na dowolnych zajęciach szkolnych lub szkoleniach firmowych. Model ICam 9000 cechuje się zaawansowaną technologicznie konstrukcją, która pozwala na bardzo dokładne wyświetlanie obrazów, z wysoką dbałością nawet o najmniejsze szczegóły.
LC-U4R 20/20C to wysokiej jakości uchwyt sufitowy w kolorze czarnym, którego uniwersalna konstrukcja pozwala na mocowanie różnych modeli TV LCD. Uchwyty do TV LCD z serii LC-U4R 20/20C posiadają uniwersalny rozstaw otworów zgodny ze standardem VESA 100/200mm.
Dostępne w sprzedaży uchwyty ścienne pozwalające na wieszanie telewizorów plazmowych, LCD i LED zasadniczo dzielą się na trzy podstawowe grupy: uchwyty stałe, uchwyty uchylne i uchwyty obrotowe. Każda z tych grup posiada swoje wady i zalety, dlatego przed montażem na ścianie telewizora powinniśmy sobie odpowiedzieć na zasadnicze pytanie, jakie funkcje powinien spełniać uchwyt po zamocowaniu do niego ekranu.
LC-ST G1 to funkcjonalny stolik prezentacyjny o estetycznym wyglądzie i solidnej konstrukcji. Stolik do projektorów multimedialnych z serii LC-ST G1 doskonale sprawdza się w zastosowaniu szkolnym oraz w innych miejscach, w których chcemy przeprowadzić konferencję lub przedstawić prezentację multimedialną.
Prezentujemy wysokiej klasy uchwyt LCD z serii LC-U1R 20/20Su, który cechuje się wysoką funkcjonalnością oraz solidnym i estetycznym wykonaniem. Model LC-U1R 20/20Su jest uchwytem uchylno-obrotowym przeznaczonym do współpracy z ekranami LCD o przekątnej z zakresu od 10 do 30 cali i masie nie przekraczającej 30kg.
Przedstawiamy profesjonalny uchwyt ścienny z serii LC-U1R 20/20C, którego konstrukcja została zaprojektowana z myślą o współpracy z małymi i średnimi ekranami LCD. Uniwersalny rozstaw otworów zgodny ze standardem VESA 50/75/100/200/200X100 mm sprawia, że przy pomocy uchwytu LCD z serii LC-U1R 20/20C możemy zawiesić na ścianie dowolny ekran o przekątnej 10-30 cali.
LC-SP 1-4 to profesjonalny splitter HDMI, który pozwala na dzielenie sygnału z cyfrowych urządzeń audio-video. LC-SP 1-4 znajduje szerokie zastosowanie w nowoczesnych systemach multimedialnych (np. kino domowe), w których zachodzi konieczność rozdzielenia sygnału z jednego źródła na kilka odbiorników.
LC-SW 1-4 to bardzo dobrej jakości przełącznik HDMI, przeznaczony do zastosowania we współczesnych systemach kina domowego oraz innych instalacjach, w których mamy do czynienia z cyfrowymi urządzeniami audio-video. Switch z serii LC-SW 1-4 wyróżnia się na tle innych produktów tego typu przede wszystkim za sprawą estetycznego wyglądu oraz bardzo dobrych parametrów przełączanych sygnałów.
LC-SW 1-2 to dwu- kanałowy przełącznik HDMI, którego specyfikacja techniczna pozwala na efektywną współpracę z nowoczesnymi urządzeniami Audio-Video. Urządzenie rewelacyjnie sprawdza się w różnego rodzaju instalacjach multimedialnych, np. w rozbudowanych systemach kina domowego.
LC-SW 4-1 to wysokiej klasy switch, który został stworzony z myślą o przełączeniu sygnału HDMI z urządzeń audio-wideo. Konstrukcja oraz właściwości techniczne przełącznika HDMI z serii LC-SW 4-1 pozwalają na efektywną współpracę z szeroką gamą cyfrowych urządzeń audiowizualnych.
LC-M 50-1100 to wysokiej jakości listwa maskująca czarna o solidnym i estetycznym wykonaniu. Prezentowany produkt doskonale nadaje się do zastosowania w systemach kina domowego oraz innych instalacjach audio/video instalowanych w pomieszczeniach o estetycznym wystroju.
LC-S2 50C to wysokiej jakości uniwersalny uchwyt-stojak przystosowany do współpracy z telewizorami plazmowymi oraz ekranami LCD o wielkości do 50 cali. Model LC-S2 50C składa się z regulowanego uchwytu montażowego oraz niezwykle estetycznego stojaka z dwoma półkami, które wykonano z czarnego hartowanego szkła.
LC-S1 50C to czarny uchwyt-stojak umożliwiający mocowanie telewizorów plazmowych i LCD, a także pozwalający na postawienie urządzeń typu DVD/SAT. Kompletne rozwiązanie w postaci uchwytu-stojaka z serii LC-S1 50C doskonale sprawdza się w domowym zastosowaniu, a także w pomieszczeniach o nowoczesnym wystroju.
LC-D1 DVD to profesjonalny i zarazem niezwykle funkcjonalny uchwyt ścienny do montażu urządzeń typu DVD/SAT. Uchwyt ścienny z serii LC-D1 DVD wykonano z najwyższej jakości materiałów, które cechują się wysoką odpornością na złamania.
Profesjonalny uchwyt ścienny z serii LC-U4R1 37C to produkt, który rewelacyjnie nadaje się do mocowania różnego rodzaju telewizorów plazmowych i LCD. Model LC-U4R1 37C składa się z dwóch części, mianowicie uchwytu LCD / plazma oraz uniwersalnego ramienia, pozwalającego na regulowanie odstępu telewizora od ściany.
Uchwyty plazma / LCD z serii LC-U4R1 63C to wysokiej jakości urządzenia, zaprojektowane specjalnie na potrzeby ściennego montażu średnich i dużych telewizorów plazmowych i LCD. Prezentowany produkt zaliczany jest do grupy uchwytów uchylnych, ponieważ pozwala na wyregulowanie kąta nachylenia w zakresie +15 st. / -15 st. (dół/góra).
Estetyczny, solidny i funkcjonalny uchwyt LCD z serii LC-U1R 20/20Sr stanowi rewelacyjną propozycję na ścienne mocowanie telewizorów i monitorów LCD. Konstrukcja prezentowanego uchwytu została zaprojektowana specjalnie z myślą o współpracy z małymi i średnimi ekranami LCD.
LC-U2R 63S to niezwykle funkcjonalny uchwyt do ściennego mocowania telewizorów plazmowych i ekranów LCD. Prezentowany produkt został wyposażony w uniwersalny rozstaw otworów na śruby montażowe, dzięki czemu nadaje się do instalacji praktycznie każdego dostępnego na rynku telewizora płaskiego z ekranem o przekątnej 30 – 60 cali.
Uchwyty do TV LED to specjalna grupa uchwytów montażowych, których konstrukcja została odpowiednio przystosowana do współpracy z nowoczesnymi telewizorami LED. Uniwersalne uchwyty do ściennego mocowania nowoczesnych telewizorów LED podobnie jak te zaawansowane technicznie ekrany cechują się bardzo płaską konstrukcją.
LC-U1R 20/20Si to praktyczne uchwyty LCD z ramieniem, które dzięki uniwersalnemu rozstawowi otworów na śruby montażowe pozwalają na ścienny montaż różnych modeli TV LCD. Uchwyty LC-U1R 20/20Si możemy stosować do montażu wszelkich telewizorów LCD o rozstawie otworów na śruby montażowe zgodnym ze standardem VESA 50/75/100/200/200X100mm i masie nie przekraczającej 30kg.
Wysokiej jakości uchwyty LCD z serii LC-U1R 20/20Ci to produkt, który pozwala na bezpieczny montaż telewizorów LCD z ekranami o przekątnej z zakresu od 10 do 30 cali. Solidna i praktyczna konstrukcja o udźwigu 30kg pozwala na przymocowanie praktycznie każdego małego i średniego telewizora LCD lub monitora (rozstaw otworów montażowych VESA 50/75/100/200/200X100mm).
Uniwersalne uchwyty do projektorów z serii LC-P1 660 pozwalają na ścienny montaż różnych modeli projektorów, których masa całkowita nie przekracza wartości 10kg. Solidna, estetyczna i odpowiednio przemyślana konstrukcja to główne zalety uchwytów LC-P1 660.
LC-P2 170 to profesjonalne uchwyty do projektorów multimedialnych, które dzięki solidnej i elastycznej konstrukcji zapewniają bezpieczny montaż tego typu urządzeń. Uchwyty do projektorów z serii LC-P2 170 zostały wykonane z bardzo solidnych materiałów, które bez problemu znoszą ciężar do 10kg.
LC-U1S 20/20S to wysokiej jakości uchwyty LCD o uniwersalnej i solidnie wykonanej konstrukcji. Podstawową cechą użytkową modelu LC-U1S 20/20S jest jego elastyczność w dopasowaniu do konkretnego modelu telewizora LCD.
Uchwyty LCD z serii LC-U1R 75/100S zostały zaprojektowane specjalnie z myślą o bezpiecznym montażu ściennym różnego rodzaju telewizorów LCD o masie do 30kg. Uchwyty do telewizorów LCD z serii LC-U1R 75/100S wyróżniają się nie tylko uniwersalną konstrukcją, ale także estetycznym wyglądem, dzięki czemu bardzo dobrze wtapiają się w tło pomieszczeń, w których są instalowane.
Solidne i estetyczne uchwyty LCD z serii LC-U2R 63C zostały zaprojektowane specjalnie z myślą o bezpiecznym montażu ciężkich telewizorów plazmowych i ekranów LCD. Ponadto, prezentowane uchwyty do TV posiadają bardzo elastyczną konstrukcję, która pozwala na regulowanie zarówno szerokości, jak i wysokości otworów montażowych, dzięki czemu mogą współpracować praktycznie z każdym telewizorem LCD lub plazmowym o przekątnej ekranu 30 – 60 cali (średnie i duże matryce).
Uniwersalny uchwyt ścienny z serii LC-U3R 63C to doskonała propozycja na bezpieczny montaż różnego rodzaju telewizorów plazmowych i LCD, których waga nie przekracza 75kg. Uchwyty LCD / plazma z serii LC-U3R 63C zostały odpowiednio przystosowane do współpracy i montażu telewizorów o ekranach z przekątną w zakresie od 37 do 63 cali.
Estetyczny, solidnie wykonany i uniwersalny uchwyt montażowy z serii LC-U3R 37C jest rewelacyjną propozycją na ścienny montaż telewizorów plazmowych o ekranach 23 – 37 cali i wadze do 75kg. Dzięki uniwersalnej konstrukcji przy pomocy uchwytu LC-U3R 37C możemy zainstalować większość dostępnych na rynku telewizorów o wyżej wymienionych parametrach.
Wysokiej jakości, uniwersalny uchwyt z serii LC-U3S 37C to doskonała propozycja na montaż dowolnych telewizorów plazmowych i LCD, które posiadają przekątną z zakresu od 23 do 37 cali. Prezentowany uchwyt cechuje się estetycznym wykonaniem, solidną konstrukcją i bardzo prostym montażem, który dodatkowo ułatwia wbudowana poziomica.
Uniwersalny uchwyt LC-U2R 37S to doskonała propozycja na montaż telewizorów LCD i PLAZMA. Prezentowany uchwyt pozwala na bezpieczny montaż ścienny telewizorów plazmowych i paneli LCD, których masa nie przekracza 75kg oraz przekątna ekranu mieści się w przedziale od 23 do 37 cali.
LC-U1R 20/20S to wysokiej klasy uchwyt przeznaczony do ściennego montażu telewizorów LCD z matrycą w zakresie od 10 do 30 cali. Prezentowany uchwyt cechuje się solidnym i estetycznym wykonaniem, co sprawia, że nie tylko zapewnia odpowiedni poziom bezpieczeństwa mocowanego telewizora ale również nie rzuca się w oczy, i tym samym nie psuje estetyki pomieszczenia.
LC-U1R 75/100C to solidny i estetycznie wykonany uchwyt umożliwiający montaż telewizorów LCD na ścianie. Dzięki niewielkim rozmiarom oraz kolorze czarny metalik uchwyt pozostaje praktycznie nie zauważany, chociaż umożliwia montaż telewizorów LCD w ostępie 11cm od ściany.
Uchwyty do TV LCD z serii „NUKE” to uniwersalne urządzenia pozwalające na montaż nowoczesnych telewizorów LCD posiadających ekrany zgodne ze standardem VESA 200 x 100. Ponadto, uchwyty do TV LCD „NUKE” umożliwiają także montaż monitorów o standardzie VESA 100 x 100 i VESA 75 x 75.
Uchwyty PLAZMA z serii INFERNO to obecnie jedne z najbardziej uniwersalnych uchwytów mocujących przystosowanych do współpracy praktycznie ze wszystkimi markami telewizorów plazmowych. Uchwyty PLAZMA z serii INFERNO zostały zaprojektowane z myślą o montażu ściennym telewizorów plazmowych o przekątnej ekranu nie większej niż 37 cali.
Uniwersalne uchwyty do projektorów znajdujące się w ofercie producenta uchwytów uchwyty.com.pl to najwyższej jakości narzędzia do budowy kina domowego przystosowane do montażu projektorów o maksymalnej wadze 12 kilogramów. Uniwersalne uchwyty do projektorów współpracują z projektorami posiadającymi mocowanie od spodu na 3 lub 4 śruby.
Uchwyty LCD AZTEK posiadają niezwykle praktyczną i bardzo solidną konstrukcję, która pozwala na montaż nawet bardzo ciężkich telewizorów i monitorów LCD.
LC-682C nowoczesna kopułkowa kamera wandaloodporna z wbudowanym najwyższej jakości reflektorem podczerwieni.
Kamery megapikselowe z serii NWC-0700 to nowoczesne urządzenia wizyjne marki Bosch przystosowane do pracy w komputerowych sieciach IP.
LC-250AS – nowoczesna kamera dozorowa pracująca w dwóch trybach: dziennym (kolorowym) i nocnym (monochromatycznym). Kamery dualne z serii LC-250AS to obecnie zdecydowanie najciekawsza propozycja z kamer CCTV ostatnich lat.
Kamera dualna LC-806A to produkt zdecydowanie z górnej półki. Urządzenie zostało wyposażone w najnowszej generacji przetwornik obrazu DSP 1/3”. Digital Pixel System (DSP) to najnowsza technologia obróbki sygnału wideo, której podstawową cechą jest fantastycznej jakości obraz.
LC-250ASD to kamera CCTV typu dzień/noc, której sercem jest unikalny i zarazem nowoczesny przetwornik obrazu CCD SONY 1/3”. Charakteryzuje ją także podwyższona rozdzielczość obrazu 480 linii telewizyjnych, która jest niezwykle ważnym elementem podczas budowy zaawansowanych systemów telewizji przemysłowej.
Kamery CCTV to podstawowy i zarazem jeden z najważniejszych elementów instalacji telewizji przemysłowej. W dzisiejszych czasach nie jest żadną tajemnicą, że kamery CCTV chronią nie tylko przed zagrożeniami z zewnątrz.

Uchwyty LCD to elementy charakteryzujące się bardzo dużą wytrzymałością i atrakcyjnym wyglądem. Wyróżnia się kilka rodzajów uchwytów do LCD. Podstawowa różnica między dostępnymi uchwytami LCD związana jest z rozmiarem i ciężarem montowanego ekranu LCD.

Archiwum