tako.com.pl
Kupuj szybko bez rejestracji  

Uchwyt ścienny do monitorów

Strona główna  »  Artykuły  »  Uchwyt ścienny do monitorów


Uchwyt ścienny do monitorów
Ciekawą propozycją na bezpieczny montaż monitora na ścianie w domu czy biurze, jest najnowszy uchwyt do monitorów MS2615 30666 TITAN 2 firmy Vivanco, który dzięki odpowiednio przemyślanej konstrukcji oraz najwyższej jakości wykonania, pasuje do monitorów większości producentów (możliwość współpracy również z małymi telewizorami LCD i LED).

Łatwe dopasowanie uchwytu do konkretnego modelu monitora, niezależnie od jego wielkości, zapewniają standaryzowane otwory montażowe VESA (100 x 100 mm), które umożliwiają współpracę z monitorami o przekątnej od 10 do 26 cali (25 – 66 cm).

Uchwyt ścienny do monitorów Vivanco MS 2615 30666 TITAN 2 oferuje maksymalną swobodę w regulacji zainstalowanego monitora, co pozwala na jego optymalne dopasowanie do kierunku i wysokości wzroku widza. Możliwa jest regulacja kąta pochylenia (+/- 13.8°), obrotu (+/- 70°) oraz odległości monitora od ściany (75 – 202 mm). Ułatwioną instalację uchwytu zapewnia zintegrowana poziomica. Solidna stalowa konstrukcja o tytanowym wykończeniu, nie tylko zapewnia wysoką estetykę, ale także gwarantuje odpowiedni poziom bezpieczeństwa dla monitorów o wadze do 15 kg.