tako.com.pl
Kupuj szybko bez rejestracji  

Uchwyt z ramieniem do TV

Strona główna  »  Artykuły  »  Uchwyt z ramieniem do TV


Uchwyt z ramieniem do TV
Firma Vivanco wprowadziła do oferty nowy uchwyt z ramieniem MS6550 30668 TITAN 2, przeznaczony do montażu ściennego największych telewizorów LCD, LED i Plazma. Prezentowany produkt doskonale łączy wysoką jakość wykonania, funkcjonalność oraz wygodę montażu i swobodę regulacji mocowanego ekranu.

Model MS6550 Vivanco należy do grupy uchwytów z pełną regulacją, co oznacza że możemy zmieniać kąt pochylenia i obrotu zamocowanego ekranu (nachylenie w zakresie -3°/+15°, obrót +/- 40°). Dzięki pełnej regulacji możemy odpowiednio przystosować wieszany ekran do indywidualnych wymagań użytkownika (optymalne dopasowanie ekranu zarówno do kierunku, jak i wysokości wzroku widza).

Odpowiednio przemyślana konstrukcja uchwytu MS6550 30668 TITAN 2 umożliwia współpracę z telewizorami różnych producentów. Jest to możliwe za sprawą otworów montażowych zgodnych ze standardem VESA (100 / 600), co sprawia że pasują do praktycznie wszystkich dostępnych na rynku telewizorów i monitorów z ekranami o przekątnej 40” – 80” (102 – 203 cm).

Całość wykonano z wytrzymałych materiałów, które zapewniają udźwig na poziomie 50 kg. Dodatkowe zalety modelu MS6550 Vivanco: system maskowania kabli, możliwość zawieszenia ekranu w odległości 50 mm od ściany, maksymalny dystans od ściany 275 mm, estetyczne tytanowe wykończenie.