tako.com.pl
Kupuj szybko bez rejestracji  

Uchwyt TV z pełną regulacją Vivanco 30775

Strona główna  »  Artykuły  »  Uchwyt TV z pełną regulacją Vivanco 30775


Uchwyt TV z pełną regulacją Vivanco 30775
Na rynku dostępnych jest wiele modeli uchwytów z pełną regulacją, umożliwiających ścienny montaż średniej wielkości telewizorów LCD, LED lub Plazma. Poszczególne modele różnią się od siebie jakością wykonania, funkcjonalnością oraz poziomem bezpieczeństwa dla instalowanych telewizorów. Ponadto, nie wszystkie uchwyty TV dostępne na rynku są zgodne z normami bezpieczeństwa TUV, co ma ogromne znaczenie dla większości użytkowników. Jaki zatem wybrać uchwyt?

Jedną z ciekawszych propozycji uchwytu do montażów średniej wielkości telewizorów, jest najnowszy uchwyt TV Vivanco 30775, który nie tylko spełnia normy TUV, ale także oferuje wiele ciekawych rozwiązań, zapewniających maksymalny komfort użytkowania zamocowanego na ścianie telewizora. Uchwyt Vivanco 30775 jest uchwytem z pełną regulacją, co oznacza że pozwala na odpowiednie dopasowanie zawieszonego telewizora, zarówno do kierunku, jak i wysokości wzroku widza.

Dodatkowo został on wyposażony w podwójne ramię, przy pomocy którego możemy swobodnie regulować odległość ekranu od ściany. Regulacja dystansu od ściany jest możliwa w zakresie od 40 do 450 mm. Dzięki uniwersalnemu rozstawowi otworów montażowych w standardzie VESA (maksymalnie 300x300 mm), uchwyt Vivanco 30775 z łatwością dopasujemy do posiadanego telewizora. Rozstaw otworów montażowych uchwytu pozwala na zawieszenie na ścianie praktycznie każdego telewizora LCD/ Plazma/ LED, wyposażonego w ekran o przekątnej 26”-37”. Solidna stalowa konstrukcja uchwytu, zapewnia bezpieczny montaż dla telewizorów o wadze do 35 kg. Produkt dostępny w kolorze czarnym.