tako.com.pl
Kupuj szybko bez rejestracji  

Uchwyt do montażu telewizora

Strona główna  »  Artykuły  »  Uchwyt do montażu telewizora


Uchwyt do montażu telewizora
Jaki najlepiej wybrać uchwyt umożliwiający bezpieczny montaż TV na ścianie? Najlepszym rozwiązaniem, który pozwala na późniejszą regulację obrotu i pochylenia zamontowanego telewizora, jest uchwyt uchylno-obrotowy. Uchwyty tego typu są nieco droższe od tych bez regulacji, jednak w ich przypadku komfort korzystania z zamocowanego ekranu jest znacznie wyższy.

Nowością na rynku jest uchwyt uchylno-obrotowy z podwójnym ramieniem Vivanco MA 6550 30671 TITAN 2, który zaprojektowano z myślą o wymagających użytkownikach. W pierwszej kolejności na wyróżnienie zasługuje stylowe wykończenie tytanowe w kolorze czarnym, które sprawia że uchwyt TV Vivanco MA 6550 30671 doskonale komponuje się z wystrojem każdego wnętrza. Ze względu na możliwość zamocowania ekranu w odległości zaledwie 54 mm od ściany, jest idealnym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy chcą aby telewizor  był jak najbliżej ściany. 

Kolejną zaletą uchwytu TV 30775 Vivanco jest uniwersalna konstrukcja, która umożliwia współpracę ze średniej wielkości telewizorami różnych producentów. Rozstaw otworów montażowych VESA 600x600mm, pozwala na odpowiednie dopasowanie uchwytu do praktycznie każdego telewizora z ekranem o przekątnej od 40 do 80 cali. Na szczególną uwagę zasługuje możliwość regulacji kąta pochylenia i obrotu zawieszonego telewizora, a także jego odległości od powierzchni ściany w zakresie od 54 do 540 mm (podwójne ramię). Solidna stalowa konstrukcja uchwytu, zapewnia bezpieczny montaż dla telewizorów o wadze do 50 kg. Produkt posiada także opcję maskowania kabli.