tako.com.pl
Kupuj szybko bez rejestracji  

Uchwyty samochodowe na telefon

Strona główna  »  Artykuły  »  Uchwyty samochodowe na telefon


Uchwyty samochodowe na telefon
Prezentujemy Państwu uniwersalny uchwyt samochodowy na telefon LC-T15, mocowany do przedniej szyby samochodu za pomocą silnej silikonowej przyssawki o dużej średnicy. Dzięki uniwersalnej konstrukcji uchwyt GSM LC-T15 nie tylko pasuje do telefonów komórkowych różnych producentów, ale także do innych urządzeń mobilnych w postaci nawigacji samochodowej GPS czy urządzeń PDA.

Estetyczne wykończenie uchwytu w kolorze czarnym sprawia, że bardzo dobrze komponuje się on ze stylistyką współczesnych telefonów.

Na wyposażeniu uchwytu LC-T15 znajdziemy regulowany pałką, który umożliwia regulację obrotu mocowanego telefonu o 360 stopni, dzięki czemu pozwala użytkownikowi na uzyskanie odpowiedniej pozycji telefonu. Zapewnia to wysoki komfort jego obsługi. Kolejną istotną właściwością użytkową omawianego rozwiązania jest wyjątkowo solidna konstrukcja, która skutecznie niweluje efekt drgania uchwytu powstały podczas jazdy. Nie bez znaczenia są regulowane ramiona imadła, które pozwalają na łatwe dopasowanie uchwytu do konkretnego modelu telefonu. Rozstaw ramion uchwytu może być regulowany w zakresie od 45 do 105 mm. Uchwyty samochodowe do telefonów LC-T15 wyposażono w sztywne ramię o długości 150 mm. Maksymalny poziom bezpieczeństwa dla mocowanego telefonu gwarantuje solidnie wykonany mechanizm zapadkowy.