tako.com.pl
Kupuj szybko bez rejestracji  

Uchwyt do monitora VFW 426 Vogels

Strona główna  »  Artykuły  »  Uchwyt do monitora VFW 426 Vogels


Uchwyt do monitora VFW 426 Vogels
Przedstawiamy rewelacyjnych uchwyt do monitora VFW 426 Vogels, który charakteryzuje się doskonałym wykończeniem, wysoką funkcjonalnością oraz maksymalnym poziomem bezpieczeństwa dla montowanych przy jego pomocy monitorów. Dzięki swojej uniwersalnej konstrukcji, uchwyt ścienny VFW426 może również współpracować z małymi telewizorami LCD, LED i Plazma.

Uchwyt do monitorów VFW426 Vogels może współpracować z ekranami o przekątnej od 10 do 26 cali. Łatwe dopasowanie uchwytu do konkretnego modelu monitora, niezależnie od jego producenta, umożliwiają otwory montażowe w standardzie VESA, która maksymalnie wynoszą 200 x 100 mm. Dzięki solidnej konstrukcji, uchwyt ścienny VFW 426 nie ugina się i nie łamie pod ekranami o ciężarze do 15 kg.

Niezwykle ważną cechą użytkową modelu VFW426 jest bardzo duża swoboda w regulacji zamocowanego na ścianie monitora. Prezentowany uchwyt pozwala bowiem na regulację kąt pochylenia (zakres 10 stopni), kąta obrotu (180 stopni) oraz odległości ekranu od ściany (płynna regulacja w zakresie od 70 do 410 mm). Dzięki tej właściwości użytkowej możemy odpowiednio dopasować ekran do naszych potrzeb. Na uwagę zasługują także inne cechy użytkowe modelu VFW426, takie jak: opaski uciskowe na kable, gumowe pierścienie chroniące przed uszkodzeniem ekranu o ścianę, niezbędne akcesoria montażowe oraz 5-letnia gwarancja producenta.