tako.com.pl
Kupuj szybko bez rejestracji  

Instalacja telewizora na ścianie

Strona główna  »  Artykuły  »  Instalacja telewizora na ścianie


Instalacja telewizora na ścianie
Najlepszym sposobem na instalację telewizora na ścianie, który jednocześnie oferuje maksymalną wygodę korzystania z zawieszonego telewizora, jest wybór uchwytu uchylno-obrotowego. Uchwyty tego typu do montażu TV LCD/ LED/ Plazma, pozwalają bowiem na płynną regulację kąta obrotu i pochylenia zamocowanego telewizora, a co za tym idzie umożliwiają odpowiednie dopasowanie jego ekranu do wysokości i kierunku wzroku widza.

Jednym z najbardziej cenionych przez konsumentów na całym świecie uchwytów tego typu jest uchwyt uchylno-obrotowy WALL 1145 Vogels, który wyróżnia się niezwykłą estetyką wykonania, uniwersalną konstrukcją oraz dożywotnią gwarancją producenta. Uchwyt ścienny WALL 1145 Vogels idealnie nadaje się do współpracy ze średniej wielkości telewizorami, wyposażonymi w ekrany o przekątnej od 19 do 32 cali (48 – 81 cm).

Bezproblemowe dopasowanie ekranu do uchwytu zapewnia uniwersalny rozstaw otworów montażowych w standardzie VESA – maksymalnie 200 x 200 mm. Uchwyt TV z serii WALL1145 Vogels umożliwia regulację kąta obrotu w zakresie 180° oraz regulację pochylenia w zakresie 10°, dzięki czemu ekran można w łatwy sposób dostosować do kierunku i wysokości wzroku widza. Kolejną zaletą użytkową uchwytu do TV WALL 1145 Vogels jest możliwość regulacji dystansu od ściany w zakresie od 70 do 410 mm. Uchwyt WALL 1145 posiada solidną konstrukcję, zapewniającą udźwig do 15 kg.