tako.com.pl
Kupuj szybko bez rejestracji  

EFW 8105 Vogels – uchwyty do monitorów

Strona główna  »  Artykuły  »  EFW 8105 Vogels – uchwyty do monitorów


EFW 8105 Vogels – uchwyty do monitorów
Montaż monitora na ścianie wymaga zastosowania uchwytu o odpowiednim rozstawie otworów montażowych. Wybór produktów tego typu jest bardzo duży, jednak jednym z ciekawszych rozwiązań jest uchwyt stały do monitorów EFW8105 Vogels, który pozwala na montaż monitora w odległości zaledwie 20 mm od powierzchni ściany.

Uchwyty ścienne do monitorów EFW 8105 Vogels nadają się także do montażu małych telewizorów LCD i Plazma, a dzięki uniwersalnym otworom montażowym, mogą współpracować z produktami różnych producentów. Łatwe dopasowanie uchwytu do niemal każdego ekranu o przekątnej od 19 do 26 cali, zapewniają standaryzowane otwory VESA (min 75 x 75 mm, max 200 x 200 mm).

Kolejnym atutem modelu EFW8105 jest wysoka odporność na zgięcia i złamania, dzięki czemu pozwala on na bezpieczny montaż ekranów o wadze do 20 kg. Znakiem firmowym uchwytu jest także funkcja AutoLock® gwarantująca pełną stabilność i bezpieczeństwo mocowanego ekranu. Dodatkowe cechy modelu EFW 8105 Vogels: estetyczne wykończenie w kolorze czarno-szarym, zestaw śrub montażowych w komplecie, wbudowana poziomica ułatwiająca samodzielny montaż oraz dziesięcioletnia gwarancja producenta.