tako.com.pl
Kupuj szybko bez rejestracji  

Uchwyt z regulacją do monitora

Strona główna  »  Artykuły  »  Uchwyt z regulacją do monitora


Uchwyt z regulacją do monitora
Firma Vivanco zaprezentowała nowy uchwyty z regulacją w pionie z serii MT2615 TITAN 2, które doskonale nadają się do ściennego montażu monitorów oraz małej wielkości telewizorów LCD i LED. Odpowiednio przemyślana konstrukcja uchwytu sprawia, że pasuje on do telewizorów i monitorów różnych producentów.

Uchwyt ścienny do TV MT2615 TITAN 2 wyposażono bowiem w standaryzowane otwory montażowe VESA (maksymalnie 100 x 100), które pozwalają na łatwe dopasowanie uchwytu niemal do każdego ekranu o przekątnej od 10 do 26 cali. Dzięki solidnej konstrukcji, prezentowany uchwyt zapewnia optymalny poziom bezpieczeństwa dla ekranów o wadze do 15 kg.

Szczególnie istotną cechą użytkową uniwersalnego uchwytu MT2615 TITAN 2 Vivanco jest opcja regulacji kąta pochylenia zamontowanego ekranu (zakres 20 stopni), dzięki czemu w łatwy sposób można go dopasować do wysokości wzroku widza. Skuteczne zabezpieczenie zamontowanego ekranu przed upadkiem na ziemię, zapewnia specjalny system Click Lock. Na wyposażeniu uchwytu z regulacją pochylenia MT2615 TITAN 2 znajdziemy także wbudowaną poziomicę, która ułatwia samodzielny montaż uchwytu.