tako.com.pl
Kupuj szybko bez rejestracji  

Winda do płaskiego telewizora

Strona główna  »  Artykuły  »  Winda do płaskiego telewizora


Winda do płaskiego telewizora
Prezentujemy jeden z najlepszych sposobów na aranżację zabytkowych wnętrz, w których chcemy ukryć obecność nowoczesnych urządzeń. Jest nim uniwersalna winda do płaskich telewizorów F-LIFT 46 VIZ-ART, która dzięki odpowiednio przemyślanej konstrukcji może współpracować z telewizorami LCD/LED/Plazma różnych producentów.
Łatwe dopasowanie windy TV F-LIFT 46 VIZ-ART do konkretnego modelu telewizora, zapewniają uniwersalne otwory montażowe, pasujące do większości ekranów o przekątnej od 26 do 46 cali. Cechą szczególną omawianego produktu jest możliwość wysunięcia ekranu z mebla lub dowolnej zabudowy po użyciu pilota. Zarówno montaż, jak i obsługa windy jest bardzo prosta, natomiast jej wysoka funkcjonalność i jakość wykonania są w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Prezentowana winda do TV zapewnia wysięg do 78 cm. Wytrzymała konstrukcja o udźwigu do 60 kg, gwarantuje optymalny poziom bezpieczeństwa dla każdego nowoczesnego telewizora o wyżej wspomnianych rozmiarach. Kolejną zaletą windy do telewizora LCD F-LIFT 46 VIZ-ART jest zabudowany system podnośnika ekranu, dzięki czemu jej użytkowanie jest wyjątkowo bezpieczne. Pozostałe istotne cechy użytkowe modelu F-LIFT to: wyjątkowo cicha praca 30dB, proste programowanie z poziomu komputera, budowa 3 segmentowa, certyfikat CE oraz gwarancja 24 miesiące.