tako.com.pl
Kupuj szybko bez rejestracji  

Uchwyt do TV z regulacją pochylenia

Strona główna  »  Artykuły  »  Uchwyt do TV z regulacją pochylenia


Uchwyt do TV z regulacją pochylenia
MT6550 30665 TITAN 2 firmy Vivanco to estetycznie i solidnie wykonany uchwyt do TV z regulacją pochylenia mocowanego ekranu, który zaprojektowano z myślą o współpracy z największymi telewizorami LCD, LED i Plazma. Prezentowany produkt jest rozwiązaniem uniwersalnym, dzięki czemu może współpracować z telewizorami różnych producentów (Samsung, Sony, LG, SHARP, Panasonic, Philips, itd.).

Łatwe dopasowanie uchwytu do konkretnego modelu TV, zapewnia uniwersalny rozstaw otworów montażowych VESA (200 / 600), który umożliwia montaż niemalże każdego dostępnego w handlu telewizora o przekątnej od 40" do 80" (wymiary ekranu od 102 do 203 cm). Dzięki bardzo solidnej konstrukcji, uchwyt MT 6550 30665 TITAN 2 bez problemu wytrzymuje obciążenie na poziomie 50 kg. Możliwość regulacji pochylenia montowanego ekrany pozwala użytkownikowi na odpowiednie dopasowanie zawieszonego ekranu do wysokości wzroku widza, co umożliwia uzyskanie maksymalnego komfortu oglądania TV.

Szczególnie ważną opcją użytkową uchwytu ściennego MT 6550 30665 jest unikalny mechanizm blokujący/zwalniający Click Lock, który służy do zablokowania telewizora na ścianie, zapobiegając jego przypadkowemu strąceniu – wysoki poziom bezpieczeństwa, uchwyt spełnia normy TUV. Warto także wspomnieć o niskim profilu, który umożliwia montaż TV w odległości zaledwie 32 mm od ściany.