tako.com.pl
Kupuj szybko bez rejestracji  

Uchwyt do monitora VFW130 Vogels

Strona główna  »  Artykuły  »  Uchwyt do monitora VFW130 Vogels


Uchwyt do monitora VFW130 Vogels
Uniwersalny uchwyt do monitora VFW130 Vogels to produkt, który wyróżnia się doskonałym stosunkiem jakości do ceny. Dzięki odpowiednio przemyślanej konstrukcji, uchwyt ścienny VFW 130 umożliwia bezpieczny, ścienny montaż monitorów i małych telewizorów różnych producentów.

Łatwe dopasowanie uchwytu do konkretnego modelu monitora czy telewizora, zapewniają otwory montażowe w standardzie VESA (min 75 x 75 mm, max 100 x 100 mm). Oznacza to, że uchwyt uchylny VFW130 Vogels pasuje do niemal każdego ekranu LCD, LED i Plazma o przekątnej od 10 do 26 cali.

Nie bez znaczenia jest także jego solidna konstrukcja, którą w całości wykonano z odpornych na złamania i zgięcia materiałów, które zapewniają optymalny poziom bezpieczeństwa dla ekranów o wadze do 30 kg. Uchwyt VFW130 Vogels oferuje regulację pochylenia zamontowanego ekranu w zakresie 10 stopni, co pozwala na jego odpowiednie dopasowanie do wysokości wzroku widza. Najwyższa jakość wykonania została udokumentowana 5-letnią gwarancją producenta. W komplecie z uchwytem znajdziemy także niezbędne akcesoria montażowe – zestaw śrub, kołki renomowanej firmy Fischer.