tako.com.pl
Kupuj szybko bez rejestracji  

Uniwersalna winda sufitowa do TV LCD, LED

Strona główna  »  Artykuły  »  Uniwersalna winda sufitowa do TV LCD, LED


Uniwersalna winda sufitowa do TV LCD, LED
CP-LIFT 46 VIZ-ART to uniwersalna winda sufitowa do płaskich telewizorów LCD, LED i Plazma, która dzięki możliwości montażu telewizora poziomo pod sufitem, unowocześni każde wymagające wnętrze. Winda do TV CP-LIFT 46 VIZ-ART jest szczególnie polecana w sytuacjach, gdy chcemy telewizora zawiesić pod sufitem, jednocześnie zapewniając możliwość jego schowania. Z tego też względu winda do telewizorów LCD CP-LIFT 46 doskonale nadaje się do zastosowania we wnętrzach o stylowym, minimalistycznym lub zabytkowym wystroju.

Model CP-LIFT 46 jest windą odchylającą, co oznacza, że pozwala na odchylenie ukrytego pod sufitem telewizora do 115°. Uniwersalny rozstaw otworów montażowych windy TV CP-LIFT 46 sprawia, że pasuje ona do większości średnich i dużych telewizorów plazmowych, niezależnie od tego kto jest ich producentem. Szczególnie polecana do montażu ekranów o przekątnej od 37 do 46 cali. Wykonana z wyjątkowo trwałych materiałów, stabilnie trzyma się powierzchni montażowej oraz zapewnia maksymalny poziom bezpieczeństwa dla telewizorów LCD/LED/Plazma o wadze do 45 kg.

Na uwagę zasługują także inne właściwości użytkowe windy CP-LIFT 46 VIZ-ART, takie jak: kalibracja ustawień windy przed zakończeniem prac instalatorskich, wymaga niewielkiej przestrzeni ponad sufitem – 23,5cm, estetyka na najwyższym poziomie – elementy mechaniczne i konstrukcyjne są ukryte i niewidoczne, silnik z zabezpieczeniem termicznym wyłącza i zatrzymuje windę przy zaniku zasilanie oraz kreatywne zarządzanie wnętrzem i przestrzenią.