tako.com.pl
Kupuj szybko bez rejestracji  

Uchwyt bez regulacji VFW030 Vogels

Strona główna  »  Artykuły  »  Uchwyt bez regulacji VFW030 Vogels


Uchwyt bez regulacji VFW030 Vogels
Uchwyty bez regulacji VFW030 Vogels służące do montażu ściennego monitorów i małych telewizorów LCD, pozwalają na montaż ekranu w odległości zaledwie 26 mm od ściany. Jest to możliwe dzięki niskiemu profilowi uchwytu. Kolejną zaletą uchwytów stałych VFW 030 Vogels jest możliwość współpracy z monitorami i telewizorami różnych producentów – uniwersalny rozstaw otworów montażowych w standardzie VESA 75x75 i 100x100.

Oznacza to, że przy pomocy uchwytu VFW030 możemy w bezpieczny sposób zainstalować na ścianie praktycznie każdy ekran o przekątnej od 10 do 26 cali.

Na szczególną uwagę zasługuje odporna na wstrząsy aluminiowa konstrukcja, która gwarantuje optymalny poziom bezpieczeństwa dla monitorów i telewizorów o wadze do 30 kg. Daje nam to pewność, że uchwyt nie złamie się pod ciężarem telewizora, i tym samym nie doprowadzi do jego upadku i uszkodzenia. W komplecie z uchwytem znajdziemy zestaw śrub montażowych oraz kołki renomowanej firmy Fisher. Warto także dodać, że uchwyt ścienny Vogels w wersji VFW030 posiada 5-letnią gwarancję producenta (doskonałe podsumowanie jego wysokiej jakości wykonania).