tako.com.pl
Kupuj szybko bez rejestracji  

Uchwyty samochodowe GSM

Strona główna  »  Artykuły  »  Uchwyty samochodowe GSM


Uchwyty samochodowe GSM
Prezentujemy najwyższej klasy uchwyty samochodowe GSM typu M, które charakteryzują się niezwykle nowoczesnym wzornictwem, wysokim poziomem wykonania oraz uniwersalną konstrukcją, która zapewnia bardzo łatwe dopasowanie uchwytu do konkretnego modelu telefonu. Ze względu na szeroki rozstaw ramion, uchwyt GSM typu M doskonale nadaje się do współpracy z telefonami typu Apple iPhone, Samsung Galaxy, Nokia Lumia czy Sony Ericsson Xperia. Ramiona uchwytu mogą być regulowane w zakresie od 105 do 145 mm. Dzięki odpowiednio przemyślanej konstrukcji, idealnie pasuje do kształtu każdego telefonu.

Szczególnie istotną właściwością użytkową uchwytu GSM typu M jest unikalna konstrukcja głowicy, którą wyposażono w sprężynę ściągającą ramię uchwytu. Te nowoczesne rozwiązanie, pozwala na bardzo łatwe wkładanie i wyjmowanie telefonu z uchwytu. Można to robić nawet za pomocą tylko jednej ręki. Uchwyt samochodowy do telefonów typu M wykonano z odpornych na zgięcia i złamania materiałów, które zapewniają maksymalny poziom bezpieczeństwa dla mocowanych telefonów.

Odpowiednio przemyślana konstrukcja, umożliwia maksymalną swobodę regulacji zamocowanego telefonu, dzięki czemu możemy jego położenia odpowiednio dostosować do naszych potrzeb. Estetyczna konstrukcja sprawia, że uchwyt GSM typu M doskonale komponuje się ze wzornictwem wszystkich nowoczesnych telefonów. Warto także wspomnieć o dwóch sposobach montażu. Pierwszym z nich jest montaż do szyby samochodowej za pomocą mocnej silikonowej przyssawki, natomiast drugi to montaż do kratki wentylacyjnej (w zestawie odpowiedni uchwyt).