tako.com.pl
Kupuj szybko bez rejestracji  

Uchwyt biurkowy do 2 monitorów LCD/LED

Strona główna  »  Artykuły  »  Uchwyt biurkowy do 2 monitorów LCD/LED


Uchwyt biurkowy do 2 monitorów LCD/LED
Stworzony specjalnie na potrzeby grafików komputerowych, programistów i wszelkiego rodzaju analityków, uchwyt biurkowy do 2 monitorów LCD/LED LC-UB 227 Elegant pozwoli Ci na stworzenie odpowiednich warunków pracy oraz umożliwi utrzymanie porządku na stanowisku pracy. Uchwyt biurkowy LC-UB 227 Elegant jest produktem uniwersalnym, który z łatwością dopasujemy do monitorów LCD/LED większości producentów.

Wyposażony w dwa wysuwane adaptery z rozstawem otworów montażowych VESA (maksymalnie 100 x 100 mm), pozwoli Ci na łatwy i szybki montaż monitorów z ekranami o przekątnej od 13 do 27 cali. Dzięki solidnej konstrukcji prezentowany wieszak biurkowy zapewnia optymalny poziom bezpieczeństwa dla monitorów LCD/LED o wadze do 8 kg (łączny udźwig uchwytu wynosi 16 kg).

Kolejnym atutem proponowanego uchwytu biurkowego jest optymalne ustawienie monitorów względem wzroku użytkownika. Łatwe dopasowanie położenia ekranów do potrzeb użytkownika zapewnia regulowana konstrukcja uchwytu, która pozwala na regulację kąta obrotu (360 stopni) i pochylenia (+/- 15 stopni) oraz umożliwia obracanie ekranem w zakresie 360 stopni. Uchwyt do biurka w wersji LC-UB 227 Elegant wyposażono także w poziomicę oraz system prowadzenia kabli - łatwy samodzielny montaż i wygodne prowadzenie przewodów połączeniowych. Całość charakteryzuje się eleganckim wykończeniem w kolorze srebrnym oraz wysoką wytrzymałością na zgięcia i złamania (mamy pewność, że uchwyt nie złamie się pod ciężarem zamontowanych monitorów, przez co nie doprowadzi do ich uszkodzenia).