tako.com.pl
Kupuj szybko bez rejestracji  

Uchwyty samochodowe do telefonów

Strona główna  »  Artykuły  »  Uchwyty samochodowe do telefonów


Uchwyty samochodowe do telefonów
Uchwyty samochodowe do telefonów komórkowych pozwalają na wygodne i co ważniejsze bezpieczne korzystanie z telefonu komórkowego podczas jazdy samochodem. Duży wybór produktów tego typu, sprawia że każdy kierowca znajdzie produkt, który w 100% sprosta jego oczekiwaniom. Ciekawą propozycją na montaż klasycznych telefonów komórkowych GSM jest uchwyt typu G, który dzięki odpowiednio przemyślanej konstrukcji w łatwy sposób dopasujemy do konkretnego modelu telefonu.

Jest to możliwe dzięki regulowanemu rozstawowi ramion imadła, których szerokość możemy zmieniać w zakresie od 35 do 105 mm (idealnie nadaje się do współpracy z małymi, klasycznymi telefonami komórkowymi).

Uchwyty samochodowe na telefon typu G posiadają specjalne gąbki na ramionach imadła, które w połączeniu z pokrytą miękkim materiałem tylnią ścianką, skutecznie zabezpieczają telefon przed zarysowaniem. Kolejną nie bez znaczenia właściwością użytkową prezentowanego uchwytu GSM, jest silna silikonowa przyssawka, która efektywnie zapobiega oderwaniu się uchwytu na telefony GSM od szyby w samochodzie. Uchwyt typu G posiada sztywne ramię, które minimalizuje drgania powstałe podczas jazdy. Na uwagę zasługuje również dwumiejscowa regulacja nachylenia ramienia uchwytu, która wraz z obrotowym imadłem sprawia, że użytkownik może w optymalny sposób dostosować położenie uchwytu wraz z telefonem komórkowym w samochodzie. Warto także wspomnieć o wysokiej estetyce wykonania uchwytu, dzięki czemu idealnie komponuje się on z linią nowoczesnych telefonów komórkowych.