tako.com.pl
Kupuj szybko bez rejestracji  

Uchwyt TV WT 5550 Vivanco

Strona główna  »  Artykuły  »  Uchwyt TV WT 5550 Vivanco


Uchwyt TV WT 5550 Vivanco
Łatwy w montażu, niedrogi i wyjątkowo wytrzymały uchwyt telewizyjny WT5550 33390 Vivanco to produkt, który pozwoli Ci na bezpieczne zamocowanie telewizora na ścianie. Uchwyt do telewizorów WT 5550 charakteryzuje się doskonałym stosunkiem jakości do ceny, natomiast dzięki uniwersalnej konstrukcji może współpracować z telewizorami różnych producentów.

Wyposażony w otwory montażowe w standardzie VESA o maksymalnym rozstawie 600 x 400 mm, pasuje do zdecydowanej większości telewizorów o wymiarach od 40" do 55" (101 – 140 cm).  Może współpracować z telewizorami LCD/LED/Plazma takich producentów, jak: Sony, Sharp, Panasonic, Philips, LG, Samsung i wielu innych. Wysoki komfort oglądania zapewnia opcja regulacji pochylenia w zakresie do 12 stopni, która pozwala na odpowiednie dopasowanie kąta pochylenia ekranu do wysokości wzorku widza.

Za sprawą regulacji możemy zawiesić ekran wyżej i w razie potrzeby, bez trudu go odchylić. Wysoka odporność na zgięcia i złamania oraz udźwig do 50 kg, zapewnia bardzo wysoki poziom bezpieczeństwa dla mocowanych telewizorów. W komplecie z uchwytem TV WT5550 znajdziemy akcesoria montażowe i gwarancję producenta.