tako.com.pl
Kupuj szybko bez rejestracji  

Uchwyty do TV LED

Strona główna  »  Artykuły  »  Uchwyty do TV LED


Uchwyty do TV LED
Uchwyty do TV LED podobnie jak uchwyty do telewizorów LCD i Plazma najprościej można podzielić, ze względu na możliwość regulacji zamocowanego przy ich pomocy telewizora. Biorąc pod uwagę to kryterium możemy wyróżnić następujące rodzaje: uchwyty stałe bez możliwości regulacji, uchwyty uchylne z regulacją pochylenia, uchwyty obrotowe z regulacją kąta obrotu oraz uchwyty z pełną regulacją. Zaletą stałych uchwytów do TV LED jest możliwość ich montażu w minimalnej odległości od powierzchni ściany.

Doskonałym przykładem takiego uchwytu jest uchwyt stały THIN 305 firmy Vogels, których charakteryzuje się bardzo niskim profilem, pozwalającym na montaż telewizora w odległości zaledwie 15 mm od ściany. Wyjątkowo wytrzymała na zgięcia i złamania konstrukcja, jest w stanie zagwarantować odpowiedni poziom bezpieczeństwa dla każdego telewizora LED o wadze do 25 kg. Uchwyty do telewizorów LED THIN 305 firmy Vogels zostały skonstruowane z myślą o współpracy z telewizorami różnych producentów. Dlatego też wyposażono je w otwory montażowe w standardzie VESA, pozwalające na łatwe dopasowanie uchwytu do niemal każdego telewizora LED z ekranem o wymiarach od 32 do 52 cali (81 – 132 cm).

Uchwyt do TV LED THIN 305 firmy Vogels ułatwia także dostęp do kabli połączeniowych zawieszonego telewizora. Jest to zasługą specjalnych wysuwanych dystansów. Warto także dodać, że w komplecie znajdują się niezbędne akcesoria montażowe. Produkt posiada dożywotnią gwarancję producenta.