tako.com.pl
Kupuj szybko bez rejestracji  

Uchwyty do telewizorów LED

Strona główna  »  Artykuły  »  Uchwyty do telewizorów LED


Uchwyty do telewizorów LED
Prezentujemy najwyższej jakości uchwyty do telewizorów LED Vogels z serii THIN 315, które zostały opracowane zgodnie z najnowszymi badaniami rynku, z których jednoznacznie wynika, że konsumenci oczekują prawie niewidocznych uchwytów. Za sprawą ultra płaskiej konstrukcji, uchwyty do TV LED Vogels THIN 315 sprawiają, że zamocowany na ścianie telewizor wygląda jak prawdziwy obraz.

Prezentowany produkt pozwala bowiem na montaż ekranu w odległości zaledwie 20 mm od ściany, jednocześnie zapewniając możliwość regulacji jego pochylenia w zakresie 15 stopni. Dzięki opcji regulacji pochylenia bez problemu odpowiednio dopasujemy ekran do wysokości wzroku widza. Mimo płaskiej konstrukcji, uchwyty THIN 315 zapewniają optymalny poziom bezpieczeństwa dla telewizorów o wadze do 25 kg.

Na szczególne wyróżnienie zasługuje uniwersalny rozstaw otworów montażowych w standardzie VESA, który umożliwia współpracę z telewizorami różnych producentów. Dzięki tej właściwości uchwyt THIN 315 bez problemu dopasujemy do większości telewizorów LED z ekranami o przekątnej od 32 do 52 cali. W standardzie uchwyty do TV LED THIN 315 posiadają wbudowaną poziomicę, która znacznie ułatwia ich samodzielny montaż na ścianie.

W komplecie z uchwytem znajdziemy niezbędne akcesoria montażowe, w tym kołki remontowanej firmy Fischer. Najwyższa jakość wykonania prezentowanego produktu została uhonorowana dożywotnią gwarancją procenta. Produkt dostępny w profesjonalnych sklepach z akcesoriami do systemów AV.