tako.com.pl
Kupuj szybko bez rejestracji  

Uchwyty LED TV THIN 355 RC

Strona główna  »  Artykuły  »  Uchwyty LED TV THIN 355 RC


Uchwyty LED TV THIN 355 RC
THIN 355 RC Vogels to najwyższej jakości uchwyty LED TV, które dzięki zastosowanym rozwiązaniom spełnią oczekiwania każdego, nawet najbardziej wymagającego użytkownika systemów kina domowego. Dzięki odpowiedniej konstrukcji, uchwyty do TV LED THIN355 RC zapewniają maksymalny komfort oglądania telewizji oraz pozwalają na odpowiednie dopasowanie położenia ekranu telewizora do potrzeb użytkownika.

Jedną z największych zalet użytkowych modelu THIN 355 RC i zarazem cechą unikalną, z którą nie spotkamy się w tego typu rozwiązaniach innych producentów, jest możliwość zdalnego sterowania przy pomocy dołączonego do urządzenia pilota. Uchwyt może być obracany maksymalnie w zakresie 40°. Omawiany uchwyt TV jest produktem uniwersalnym, który z łatwością dopasujemy do niemal każdego telewizora z ekranem o przekątnej od 32 do 52 cali (czyli: 81 – 132 cm).

Uchwyt ścienny THIN355 RC Vogels doskonałych jakościowo materiałów, dzięki czemu jego obudowa jest odporna na wstrząsy. Użytkownik nie musi zatem obawiać się o swój telewizor LED, ryzyko uszkodzenia jest minimalne. Maksymalny udźwig uchwytu wynosi 25 kg. Dodatkowe cechy użytkowe: system maskowania kabli połączeniowych, dożywotnia gwarancja producenta, minimalny odstęp ekranu od ściany 35 mm.